گزارش: Denuvo سی تا چهل درصد کار پردازنده را در Assassin’s Creed Origins افزایش داده است

گزارش: Denuvo سی تا چهل درصد کار پردازنده را در Assassin’s Creed Origins افزایش داده است

Assassin’s Creed Origins از جمله عناوینی است که بر روی PC به پردازنده بسیار قدرتمندی نیاز دارد. این بازی با پشتیبانی از تکنولوژی امنیتی Denuvo anti-tamper عرضه شده است و به‌تازگی گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد پیاده‌سازی Denuvo سی تا چهل درصد کار پردازنده را در عنوان جدید Ubisoft افزایش داده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، گروهی به نام Revolt به تازگی اعلام کرده است که شرکت Ubisoft سیستم VMProtect را نیز در کنار  Denuvo بر روی نسخه ویندوز قسمت جدید Assassin’s Creed به کار گرفته است. اینکار با هدف محافظت از بازی در برابر کرک شدن انجام شده است و در حالی که تمامی عناوین مورد حمایت Denuvo در هفته‌های اخیر ظرف کمتر از یک روز کرک شده‌اند، وضعیت فعلی Assassin’s Creed Origins کاملا متفاوت است و هنوز هیچ اطلاعاتی از کرک این بازی منتشر نشده.

همه اینها خبر خوبی برای Ubisoft است اما گروه Revolt ادعا کرده که به‌کار‌گیری VMProtect در کنار Denuvo به شدت عملکرد پردازنده را تحت تاثیر قرار داده است. بر اساس گزارش این گروه، Assassin’s Creed Origins در این وضعیت ۳۰ تا ۴۰ درصد بیشتر از  پردازنده اصلی کار می‌کشد.

در حال حاضر دقیقا نمی‌توانیم این گزارش را تایید کنیم و شواهدی هم برای به رسمیت شناختن آن در دسترس قرار ندارد. متاسفانه هیچ راهی برای اثبات اینکه Denuvo باعث کار بیشتر پردازنده شده وجود ندارد. و حتی زمانی که این بازی کرک هم شود باز هم نمی‌توان چیزی را ثابت کرد چرا که VMProtect و Denuvo همچنان در پس زمینه اجرا می‌شوند. به بیان ساده‌تر، تمامی عناوین پشتیبانی شده توسط Denuvo  که تاکنون کرک شده‌اند فقط ابزارهای امنیتی را دور زده‌اند و چیزی را حذف نکرده‌اند.

تنها تیمی که می‌تواند نسخه‌ای بدون Denuvo از Assassin’s Creed: Origins را فراهم کند Ubisoft است و در شرایطی که این سیستم حتی بر روی بازی‌های کرک شده این شرکت نیز همچنان به کار گرفته می‌شود این اتفاق کاملا غیر ممکن است.

[ad_2]

گزارش: Denuvo سی تا چهل درصد کار پردازنده را در Assassin’s Creed Origins افزایش داده است

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید