6.6 C
Tehran
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گزارش روز: پاداش ۳۵ میلیون یورویی برای قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴

گزارش روز: پاداش ۳۵ میلیون یورویی برای قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴

سران فیفا اعلام کرده اند که رقم پاداش های جام جهانی ۲۰۱۴ در مقایسه با ۴ سال پیش ۳۲.۹% افزایش یافته

سایت گل- مسئولان فیفا اعلام کرده اند که رقم پاداشهای  جام جهانی ۲۰۱۴ در مقایسه با جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی ۳۲.۹% افزایش یافته است. بدین ترتیب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ پاداشی ۳۵ میلیون یورویی دریافت خواهد کرد وتمام تیم های حاضر در این تورنمنت، یعنی تک تک ۳۲ تیم شرکت کننده، پاداشی برای حضور دراین رقابتها دریافت خواهند کرد.

این پاداشها به صورت خالص خواهد بود و فدراسیون هایی که در نههایت بخشی از این پاداش را به خاطر حضور بازیکنان در جام جهانی به آنها پرداخت خواهند کرد، باید اعلام کنند که این مبالغ را به چه ترتیب هزینه کرده اند. تیم ملی اسپانیا بعد از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی با اداره مالیات این کشور به مشکل برخورد. برخی از بازیکنان  قصد داشتند تا این مالیات را در آفریقای جنوبی که قوانین ساده تری در موارد مالیاتی دارد پرداخت کنند ولی درنهایت مالیات این پاداش در اسپانیا پرداخت شد.

رقم تقریبی پاداش تیم های شرکت کننده در جام جهانی نیز مشخص است. قرار براین است که در مجموع مبلغی بیش از ۶۰ میلیون یورو میان ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴ تقسیم شود که رقمی تقریبا دوبرابر در مقایسه با سال ۲۰۱۰ است. سران فیفا  هم با بیمه ای قرارداد بسته که ریسک های موجود را پوشش دهد.این اتفاق بنا به درخواست میشل پلاتینی که سخنگوی اتحادیه اروپایی باشگاه هاست صورت گرفته.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید