7.9 C
Tehran
سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گزارش روز: رئال مادرید به دنبال خرید سوارس در ژانویه

گزارش روز: رئال مادرید به دنبال خرید سوارس در ژانویه

رئالی ها که سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید هستند، این مهاجم گلزن اروگوئه ای را به عنوان گزینه اصلی شان برای سال ۲۰۱۴ در نظر دارند

سایت گل- باشگاه رئال مادرید آماده است تا در ژانویه برای خرید لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، پیشنهادی قابل توجه ارائه بدهد.

رئالی ها که سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید هستند، این مهاجم گلزن اروگوئه ای را به عنوان گزینه اصلی شان برای سال ۲۰۱۴ در نظر دارند و آماده اند تا هر کاری می توانند برای خرید او انجام بدهند.

براساس گزارش بخش اسپانیایی سایت گل، رئالی ها می خواهند برای خرید سوارس ۷۲ میلیون یورو بپردازند.

این در حالی است که لیورپولی ها سوارس را در اندازه های گرت بیل می دانند؛ بازیکنی که رئال برای خرید او در تابستان ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت اما بعید است باشگاهی چنین مبلغی برای سوارس بپردازد.

سوارس در تابستان به شدت به دنبال ترک آنفیلد بود و حتی باشگاه آرسنال برای خرید او پیشنهادی چهل میلیون و یک پوندی ارائه داد اما قرمزها هیچ علاقه ای به فروش او به یکی از رقبای لیگ برتری ندارند.

 رئالی ها معمولا ترجیح می دهند خریدهای اصلی شان را در تابستان انجام بدهند اما با توجه به اینکه در خط حمله با کمبود مهاجم مواجه هستند و بنزما تنها مهاجم بزرگ آنهاست، خرید سوارس در ژانویه در اولیوت آنها قرار گرفته است.
منابع نزدیک به باشگاه رئال به سایت گل گفته اند که این باشگاه مقدمات انتقال سوارس را فراهم کرده اما در صورتی که این انتقال در ژانویه صورت نگیرد، رئالی ها برای خرید این مهاجم جنجال ساز در تابستان آینده اقدام خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید