4.2 C
Tehran
یکشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گزارش روز: اطمینان رئالی ها از تمدید قرارداد ژابی آلونسو

گزارش روز: اطمینان رئالی ها از تمدید قرارداد ژابی آلونسو

قرارداد فعلی این هافبک باتجربه در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و این ملی پوش اسپانیایی ترجیح داد در دوران مصدومیتش، در مورد تمدید قرارداد مذاکره ای نکند

سایت گل- باشگاه رئال مادرید مطمئن است که ژابی آلونسو قراردادش را با این باشگاه تا دو سال دیگر تمدید می کند.

قرارداد فعلی این هافبک باتجربه در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و این ملی پوش اسپانیایی ترجیح داد در دوران مصدومیتش، در مورد تمدید قرارداد مذاکره ای نکند.

ژابی در تابستان گذشته برای مصدومیتی که از ناحیه ران و استخوان کف پا برایش به وجود آمد، دو بار تن به جراحی داد و به همین دلیل رقابت های جام کنفدراسیون ها و همچنین دیدارهای هفته های ابتدایی این فصل رئال را از دست داد.

او در مجموع برای ۵ ماه از میادین دور بود و اعتقاد داشت که در آن شرایط به سود خود و باشگاه نیست که برای تمدید قرارداد دست به کار شوند.

آلونسو بعد از بازگشت به میادین گفته بود:” اکنون زمانی است که می توانیم با باشگاه در مورد آینده ام صحبت کنیم.

وقتی مصدوم بودم، دلیلی برای مذاکره نداشتم. البته من همیشه رابطه خوبی با باشگاه دارم.”

آلونسو که ماه گذشته ۳۲ ساله شد، نگران بود که بعد از بهبودی، نتواند به آمادگی مطلوب برسد اما در دیدارهای اخیر، نشان داد که همچنان بازیکن مهمی برای رئال است و می توان توازن لازم را به تیم برگرداند.

مذاکرات برای تمدید قرارداد اکنون ادامه دارد و انتظار می رود که او قراردادش  را با باشگاه برای یک سال دیگر تمدید کند و بندی هم برای تمدید قرارداد برای سال دوم، در نظر بگیرند. رئالی ها آماده اند تا دستمزدی ۶ میلیون یورویی به او بپردازند (۱.۵ میلیون بیش از دستمزد فعلی) و به این ترتیب، او در کنار بازیکنانی مانند ایکر کاسیاس کریم بنزما قرار خواهد گرفت. 

البته باشگاه رئال شرایط ایلکای گوندوگان، ستاره جوان دورتموند را هم زیر نظر دارد. گفته می شود باشگاه رئال این هافبک ترک تبار را گزینه ای مناسب برای جانشینی آلونسو در دراز مدت می داند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید