گروه خونی خود را بگویید، تا شخصیتتان را بگویم

دارندگان گروه خونی B، انسان هایی متعادل و متوازن هستند.

هیچ می دانستید که از روی گروه خونی یک فرد می توانید دریابید او چه شخصیت و مرامی دارد؟ بله گروه خونی می تواند تمام نقاط تیره شخصیت انسان را برملا کند. اگر شما هم به این موضوع علاقمند هستید، می توانید این مطلب را مطالعه کنید.

گروه خونی «O»

دارندگان گروه خونی O، افرادی برونگرا هستند که در خانه بند نمی شوند. آنها همیشه پیشقدم برای انجام کارها هستند ولی باید گفت که همیشه کارهای آغاز شده را به اتمام نمی رسانند. آنها افرادی خلاق و محبوب هستند، دوست دارند مرکز توجه قرار گیرند و البته اعتماد به نفس بالایی دارند.

گروه خونی «A»

هر چند این افراد در ظاهر ساکت و آرام هستند اما استانداردهای بالایی دارند و در یک کلام کمالگرا هستند. آنها در درون عصبی هستند. در میان انواع گروه های خونی، دارندگان گروه خونی A بیش از همه هنرمند هستند. آنها خجالتی، با وجدان، قابل اعتماد و حساس هستند.

گروه خونی «B»

این افراد، هدفدار و سرسخت هستند. هرگاه کاری را شروع کنند، تا آن را تمام نکنند دست از تلاش بر نمی دارند. تک رو هستند و راه خودشان را پیدا می کنند.

گروه خونی «AB»

این گروه خونی، ترکیبی از گروه خونی های دیگر است. افراد دارند این گروه خونی افرادی خجالتی، با اعتماد به نفس، محجوب و مسئولیت پذیر هستند. مسئولیت پذیری آنها به اندازه ای است که گاهی مشکل زا می شود. قابل اعتماد هستند و دوست دارند به دیگران کمک کنند.

گروه خونی A

آنها افرادی علاقمند به همکاری، حساس، باهوش، مهربان و زرنگ هستند. اغلب بر نگرانی ها غلبه می کنند تا بتوانند خود را همپای اطرافیان قرار دهند. آنها آنقدر احساسات را در خود حبس می کنند تا بالاخره منفجر می شوند. بسیاری از این افراد ناشکیبا هستند و شب ها خواب خوبی ندارند. می توانند از عهده پست ریاست به خوبی برآیند ولی معمولاً آن را قبول نمی کنند چون استرس را نمی پسندند. آنها عمیقاً معتقدند که دو صد گفته چون نیم کردار نیست و کمتر حرف می زنند. دارندگان گروه خونی A بیشتر از دیگران قانونمدار هستند. استرس بیش از حد بیشتر از دیگران بر آنها تاثیر منفی دارد و آنها را ضعیف می کند. اسید معده این افراد از بدو تولد کمتر از دیگران ترشح می شود بنابراین باید همیشه مراقب غذا خوردن شان باشند.

نکات مثبت: محافظه کاری، خویشتنداری و محتاط بودن، صبوری، وقت شناسی و کمالگرایی.
نکات منفی: وسواس داشتن، یکدندگی، خودمختاری، نگران بودن

گروه خونی B

دارندگان گروه خونی B، انسان هایی متعادل و متوازن هستند.

آنها مثل گروه خونی A متفکر و اندیشمندند اما مثل گروه خونی O بلند پرواز هستند. آنها با دیگران همدلی و همدردی می کنند و مردم به راحتی درد و دل و عقیده آنها را می فهمند ولی گاهی در رقابت و مبارزه تردید دارند. آنها دمدمی مزاج و قابل انعطاف هستند و می توانند دوستان خوبی باشند.

نکات مثبت: خلاق بودن، مهربان بودن، دوستدار حیوانات، مثبت گرایی، قابل انعطاف بودن.
نکات منفی: فراموشکار، غیر مسئول، خودمدار.

گروه خونی AB

این افراد معمولاً انسان هایی محبوب هستند. به خاطر موضوعات کوچک خود را ناراحت نمی کنند و سخت نمی گیرند. آنها انسان های معنوی و غیر مادی هستند. تنها ۲ تا ۵ درصد از مردم گروه خونی AB دارند. هیچ نقطه تاریک و مبهمی در زندگی این افراد دیده نمی شود بنابراین دوستان خیلی خوبی به شمار می روند. آنها هم مثل دارندگان گروه خونی A، نسبت به استرس ضعیف هستند ولی از آنها قوی تر عمل می کنند. نمی توانند تحت سلطه و سرپرستی کسی قرار گیرند. در این حالت هر لحظه ممکن است طغیان کنند و کارها را به روش خودشان انجام دهند. از نظر غذایی ممکن است بسیار شبیه هم یا کاملاً متفاوت از یکدیگر باشند. مثلاً افرادی از این دسته ممکن است به شیر و لبنیات حساسیت داشته باشند ولی دسته دیگر کاملاً با آن سازگار باشند.

نکات مثبت: خونسردی و راحتی، منطقی بودن، خویشتن گرایی، معنوی بودن
نکات منفی: کناره گیر، انتقادی، دودل بودن و نبخشیدن

گروه خونی O

دارندگان گروه خونی O، به تنهایی علاقمند هستند و می توانند رهبران خوبی باشند. آنها افرادی بصیر، دقیق، متکی به خود و جسور و همچنین پر دل و جرات هستند. نسبت به دیگر گروه های خونی بهتر با استرس کنار می آیند و می توانید آنها را کنترل کنید. آنها سیستم ایمنی بدنی خوبی دارند همچنین از نظر جسمانی انسان هایی فعال هستند.

معمولاً گردش خونی آنها کند است و به همین خاطر با انجام فعالیت ها و ورزش های انرژی بخش حال بهتری پیدا می کنند. بنابراین بهتر است روزی یک ساعت ورزش کنند.

نکات مثبت: بلند پرواز، ورزشکار، قوی هیکل، اعتماد به نفس بالا، یک رهبر ذاتی
نکات منفی: خودبین و متکبر، مغرور، بی عاطفه، ظالم و بی باک

روابط متقابل

ـ گروه خونی A با گروه های خونی A و AB سازگاری بیشتری دارند.
ـ گروه خونی B با گروه های خونی B و AB بیشتر سازگار است.
ـ گروه خونی AB با همه گروه های خونی سازگاری دارد.
ـ گروه خونی O با گروه های خونی O و AB سازگاری بیشتری دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید