»   فوتبال برتر | فوتبال ایران, ویژه ورزشی  »   گروه ایران واقعا مرگ بود؟
۱۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۱۹

گروه ایران واقعا مرگ بود؟

شهروند نوشت: حذف اسپانیا و پرتغال، موجی از انتقادها را به سمت کی‌روش برده است

بلافاصله بعد از پایان قرعه‌کشی جام‌جهانی ٢٠١٨ که در روزهای پایانی ‌سال ٢٠١٧ برگزار شد، همه کارشناسان متفق‌القول از گروه B با حضور اسپانیا، پرتغال، ایران و مراکش به‌عنوان گروه مرگ نام بردند.

با همین طرز فکر وارد جام‌جهانی شدیم و همه هواداران و علاقه‌مندان به فوتبال در ایران از نمایش تیم کارلوس کی‌روش برابر تیم‌های قدرتمندی چون اسپانیا و پرتغال لذت بردند و آن را ستایش کردند.

شاید تصور این بود پرتغال و اسپانیا بعد از این‌که از گروه مرگ جان سالم به در بردند و به سختی بالاتر از ایران و مراکش قرار گرفتند، بتوانند تا مراحل پایانی پیش بروند، اما تیم‌های صعود‌کننده گروه مرگ در کمال تعجب در همان مرحله یک‌هشتم نهایی با شکست برابر اروگوئه و روسیه از دور رقابت‌ها کنار رفتند تا گروه B به نخستین گروهی در جام‌جهانی تبدیل شود که تمام تیم‌هایش به خانه بازگشتند.

این اتفاقات باعث شد تا نگرش‌ها در طول یک روز گذشته به کارلوس کی‌روش و عملکرد تیم‌ملی تغییر کند. برخی گفتند این گروه مرگ نبوده و حذف اسپانیا و پرتغال نشان می‌دهد که آنها در شرایط خوبی به جام‌جهانی نیامدند.

این دسته اعتقادشان این است که ایران هم آن‌قدر که در روزهای اخیر گفته شده، دست به کار بزرگی نزده و مشکل بیشتر از ضعف تیم‌های حریف بوده است. احساسی بودن هواداران ایرانی باعث می‌شود تا چند روز بعد از استقبال پرشوری که نه‌تنها در فرودگاه بلکه تمامی شهرها از بازیکنان و کی‌روش داشتند، حالا عملکرد آنها را زیر سوال ببرند.

به‌هرحال شاید اگر ایران به دور دوم به جای اسپانیا یا پرتغال می‌رسید، می‌توانست در جام شگفتی‌ها به جمع ٨ تیم پایانی هم برسد، اما این ٢ تیم بزرگ که عملکرد درخشانی از خود نشان ندادند، حذف زودهنگامی را سپری کردند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران  , ویژه ورزشی

علیرضا جهانبخش و دوست دخترشپس از اینکه بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه به پایان رسید تب فوتبال داغ و داغتر شد. برخی بازیکنان تیم ملی فحش و ناسزا شنیدند و برخی دیگر نیز به شیوه ای...
سایت جهانی داوران، رای گیری برای انتخاب بهترین داور جام جهانی را انجام داد که در نهایت علیرضا فغانی موفق شد این عنوان را به دست بیاورد.فغانی دیدار تیم های فوتبال آلمان-مکزیک، برزیل-صربستان، فرانسه-آرژانتین و بلژیک-انگلیس را در جام جهانی...
این تیتر جنجالی روزنامه ورزش ایتالیاستلورا بارالس عکس های برهنه خود را به خاطر رونالدو منتشر کرد !حالا که انتقال فوق ستاره مادرید به تیم یوونتوس قطعی شده باید دید این مجری چه موضعی اتخاذ خواهد کردماجرای پیوستن رونالدو به...
برای یکی از تشویق کنندگان جام جهانی اتفاق عجیبی رخ داد، به او لقب بداقبال ترین تماشاچی جام جهانی را داده اند، زیرا او در حال خیانت بود و به علاوه همسرش توانست خیانت او را از طریق صفحه نمایش...


  • فیلم سینمایی خانه دختر