8.4 C
Tehran
جمعه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گالیانی: هوندا تا ۲۰۱۷ با میلان قرارداد بست

گالیانی: هوندا تا ۲۰۱۷ با میلان قرارداد بست

این ملی پوش ژاپنی که در پایان سال جاری میلادی قراردادش با زسکا مسکو به پایان می رسد، به تازگی به میلان پیوست

سایت گل- آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، تایید کرد که این باشگاه قراردادی سه سال و نیمه با کیسوکه هوندا امضا کرده و تاکید کرد که انتظار زیادی از این ستاره ژاپنی دارد.

این ملی پوش ژاپنی که در پایان سال جاری میلادی قراردادش با زسکا مسکو به پایان می رسد، به تازگی به میلان پیوست تا شایعات در مورد انتقال او به سن سیرو که از تابستان گذشته آغاز شد، به پایان برسد.
هوندا از دیدار مقابل ساسوئولو که روز ۱۲ ژانویه (۲۲ دی) برگزار می شود، می تواند روسونری را همراهی کند و گالیانی از اینکه توانستند سرانجام این بازیکن را به خدمت بگیرند، ابراز خشنودی کرد.

او به خبرنگاران گفت:” هوندا بازیکنی استثنایی است که تاکنون برای تیم هایش خیلی خوب کار کرده است.

او در حال حاضر در ژاپن است اما از روز ۳۰ دسامبر به اینجا می آید. او قراردادی ۳ سال و نیمه با ما امضا کرده که در تابستان ۲۰۱۷ به پایان می رسد.

او از ما خواست تا پیراهن شماره ۱۰ را به او بدهیم و ما هم همین کار را کردیم. خرید مارکو پارولو (بازیکن پارما)؟ چیزی در این مورد نمی دانم.”

میلان این هفته توانست با تساوی مقابل آژاکس، به مرحله بعد لیگ قهرمانان راه پیدا کند؛ در حالی که دو تیم دیگر ایتالیایی، یوونتوس و ناپولی، راهی لیگ ایتالیا شدند.

گالیانی با ابراز خوشحالی از کسب این دستاورد، گفت:” چمپیونزلیگ در دی ان ای ماست. تاریخ نشان داده که ما تنها تیم ایتالیایی حاضر در بین ۱۰ تیم برتر اروپایی هستیم.

با این وضعیت، ما برای کسب سهمیه در سال های آینده باید با لیگ پرتغال رقابت کنیم.

بازی یوونتوس در استانبول؟ آن دیدار باید به تعویق می افتاد. در آن زمین نمی شد بازی کرد.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید