6.2 C
Tehran
سه شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کی روش: همه فکر می کنند ایران ضعیف ترین تیم جام جهانی...

کی روش: همه فکر می کنند ایران ضعیف ترین تیم جام جهانی است!/ به خاطر تحریم ها مشکلات زیادی داشتیم/ اگر در گروه آسانی بیفتیم صعود می کنیم!

بیش از ۲ سال پیش و زمانی که هدایت تیم ملی ایران را قبول کردم، ایران در آسیا در رتبه پنجم قرار داشت و اکنون توانستم این تیم را به رتبه اول آسیا بیاورم.

سایت گل- کارلوس کی‌روش که اکنون در برزیل حضور دارد تا در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی در باهیا شرکت کند، مورد توجه بسیاری از خبرگزاری‌ها و شبکه‌های خارجی قرار گرفته تا درباره جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صحبت کند. سرمربی تیم ملی کشورمان در گفت‌وگو با شبکه «گلوبو» نتیجه قرعه‌کشی را بی‌اهمیت دانسته و اعلام کرده قرعه‌کشی هر نتیجه‌ای که داشته باشد بازیکنان تیم ملی ایران تمرکز خود را حفظ می‌کنند.

به نقل از تسنیم، کی‌روش با اشاره به شرایط صعود ایران به جام جهانی گفت: در بین تیم‌های آسیایی تیم ملی ایران بدترین شرایط را داشت. ایران تحریم بود و به همین علت تیم‌ها از نظر اقتصادی و سیاسی برای حضور در ایران و انجام بازی دوستانه منع می‌شدند و این شرایط را برای آماده سازی ما سخت کرده بود.

وی افزود: در زمانی که بازی‌های مقدماتی را انجام می‌دادیم، روند آماده سازی بازیکنان تیم ملی سخت بود. در مسابقاتی که با فیفادی هماهنگ بود برای آماده کردن بازیکنان ۴ روز وقت داشتیم، اما زمانی که مسابقات با فیفادی هماهنگ نبود کارمان سخت‌تر هم می‌شد چون چند بازیکن ما در اروپا بازی می‌کردند و آخر هفته شاغل بودند که فقط ۲ روز فرصت تمرین کردن و هماهنگی وجود داشت و این موضوع از نظر روانی و فیزیکی فشار زیادی را به بازیکنان وارد می‌کرد.

سرمربی تیم ملی کشورمان اظهار داشت: بیش از ۲ سال پیش و زمانی که هدایت تیم ملی ایران را قبول کردم، ایران در آسیا در رتبه پنجم قرار داشت و اکنون توانستم این تیم را به رتبه اول آسیا بیاورم.

کی‌روش در خصوص قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: تیم هایی که از حالا گفته می‌شود شانس زیادی برای قهرمان شدن دارند، ممکن است در مسابقات به مشکل بیشتری بخورند. البته شرایط مشخص نیست و نتیجه قرعه‌کشی می‌تواند وضعیت آنها را بهتر یا بدتر کند.

وی برای ایران شانس صعود قائل شد و تاکید کرد: اگر قرعه آسانی به ایران بخورد، می‌توانیم به مرحله بعدی صعود کنیم و در این صورت دستاورد بزرگ و مهمی را از جام جهانی ۲۰۱۴ کسب کردیم.

سرمربی تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: از یک مسئله مطمئن هستم و آن این است که هر ۳۱ تیم حاضر در جام جهانی دوست دارند با ایران هم‌گروه شوند. آنها می‌خواهند با ما هم‌گروه شوند چون فکر می‌کنند ایران ضعیف‌ترین تیم حاضر در برزیل است اما آخر مسابقات معلوم می‌شود از این گفته خود پشیمان خواهند شد یا نه!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید