7 C
Tehran
یکشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کی روش: اگر لیگ تا پایان سال تمام شود خوشحال کننده است/...

کی روش: اگر لیگ تا پایان سال تمام شود خوشحال کننده است/ درخواست روسیه و اسپانیا برای بازی دوستانه و رد آن طنز است!

چیزی که من متوجه شدم این بود که لیگ می تواند تا پایان سال بازی ها تمام شود که این خوشحال کننده است.باید ببینیم این اتفاق می افتد یا نه.

سایت گل- کارلوس کی روش پس از پایان جلسه اش با مسولان فدراسیون فوتبال عنوان کرد:جلسه طولانی درباره مسائل متعددی بود.ماحصل این جلسه ساده بود.درباره سفر به برزیل و اردوها و بازی هایی که در راه حضور در جام جهانی خواهیم داشت صحبت شد که ماحصل جلسه را می توانید از سایت فدراسیون پیگیری کنید.

وی درباره مهم ترین خبر این نشست گفت:مطالب خاصی نبود که الان بگویم.صحبت درباره کاری بود که در ادامه داریم و کاری که باید در آینده پیگیری کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه آیا از این جلسه راضی بود یا نه اظهار داشت:بله،جلسه خلی خوبی بود.درباره راهکارهای پیش رو صحبت کردیم و اینکه باید پله به پله کار را جلو ببریم.

وی درباره اینکه آیا موافق پایان زود هنگام لیگ برتر و برگزار نشدن جام حذفی هست یا نه گفت:این یکی از مسائلی است که امروز صحبت کردیم و مسولیتش با فدراسیون است.باید ببینیم راه حل مناسب در این زمینه چه خواهد بود.

کی روش تاکید کرد:چیزی که من متوجه شدم این بود که لیگ می تواند تا پایان سال بازی ها تمام شود که این خوشحال کننده است.باید ببینیم این اتفاق می افتد یا نه.

به نقل از اوج، وی درباره نظرش پیرامون برگزاری جام حذفی یا عدم برگزاری این بازی ها عنوان کرد: این در اختیار فدراسیون فوتبال است.فکر می کنم با برنامه ریزی صحیح بتوانیم راه حل خوبی را پیدا کنیم.نکته مهم این است که همه باید به این مساله اهمیت بدهند که امسال سال جام جهانی است و باید دست به دست هم بدهیم تا تیم خوبی را راهی این مسابقات کنیم.

کی روش درباره برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و بحث حضور ملی پوشان باشگاهها در این مسابقات گفت:همانطور که گفتم این مسائل در حوزه اختیارات فدراسیون و سازمان لیگ است.آنها در این باره تصمیم می گیرند.

وی درباره اینکه امیر قلعه نوعی خواستار برگزاری جلسه با او شده است اظهار داشت:من آمادگی این جلسه را دارم.نه تنها با قلعه نوعی بلکه با سایر مربیان هم آماده هستم جلسه بگذارم.اول از همه چیز باید نظر مسولان بالاتر را بدانیم و بعد تصمیم بگیریم.در اول مصاحبه گفتم که جزییات این جلسه را می توانید از سایت فدراسیون پیگیر شوید.

کی روش درباره بحث بازی های دوستانه تیم ملی با روسیه و اسپانیا و رد این بحث ها از سوی او گفت:چیزی که باید بگویم این است که متاسفم این شایعات به وجود آمده است.الان باید همه دست به دست هم بدهیم و به مسائل طنزآلود توجه نکنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید