کیمیا علیزاده هم ازدواج کرد / عکس

کیمیا علیزاده هم ازدواج کرد / عکس

بعد از خبر ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی خبر ازدواج ورزشی دیگری منتشر شد. کیمیا علیزاده، تنها مدال آور تکواندو بانوان ایران در المپیک با انتشار این تصویر در استوری اینستاگرامش، خبر از ازدواج خود داد.

کیمیا علیزاده حامد معدنچی

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده زنوزی زاده ۱۹ تیر ماه ۱۳۷۷ در کرج ؛ اصالت پدری وی شهر زنوز ( zonuz ) در نزدیکی تبریز و اصالت مادر وی استان اردبیل است . پدر کیمیا علیزاده با ۴۳ سال سن صاحب یک کارگاه ساخت رومیزی است و تعدادی کارمند برای وی مشغول به کار هستند . مادر کیمیا علیزاده ، این دختر پر استعداد را از سن ۷ سالگی تشویق به شرکت در کلاس های تکواندو نمود و در آن زمان هدف فقط اوقات فراغت بود اما با گذر زمان و شکوفایی استعداد کیمیا ، کم کم پا در مسابقات کشوری گذاشت و خوش درخشید . و تا به امروز در سطوح بین المللی بسیار موفق عمل کرده است . کیمیا ابتدا وارد رشته ریاضی فیزیک شد اما بنا به مشکلات ورزشی تصمیم به تغییر رشته به تجربی گرفت که همین مساله وی را یک سال از درس دور نمود اما با این حال کیمیا در تحصیل بسیار کوشا و مشتاق است . کیمیا علی زاده به دلیل کسب مقام های بین المللی از جانب وزارت علوم بدون کنکور پذیرفته شده است و قصد دارد پس از طی دوران متوسطه  در رشته فیزیوتراپی تحصیل کند تا کمک حال ورزشکاران پس از خود باشد .

اما همسر کیمیا علیزاده کیست؟

خبرها حاکی از آن است که اینبار شاهد یک زوج ورزشی هستیم. گویا همسر خانم کیمیا علیزاده حامد معدنچی والیبالیست است. منبع این خبر هم دوستان نزدیک حامد معدنچی نظیر سید محمد موسوی هستش که این پیوند رو تبریک گفتن.

ازدواج کیمیا علیزاده و حامد معدنچی

عروس و داماد خانواده ورزش ایران
«پیوندتان فرخنده»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید