کمیته فنی و سرمربی تیم ملی باید بهترین‌های فوتسال را انتخاب کنند


پیشکسوت فوتسال ایران می‌گوید این کمیته فنی و سرمربی تیم ملی است که باید بهترین‌های فوتسال را انتخاب کنند.

ناصر صالح در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری مراسم بهترین های فوتسال گفت: همین که این مراسم استارت زده شد، خیلی مهم و با ارزش بود. این باعث می شود انگیزه بازیکنان چند برابر شود. بهر حال باید جدایی فوتسال از فوتبال در این بخش از یک جایی شروع می شد.

وی تاکید کرد: چقدر خوب بود که برای انتخاب بهترین ها، کمیته فنی و سرمربی تیم ملی فوتسال نظر می دادند. از آنجایی که سرمربی تیم ملی بر لیگ اشراف دارد و بازیکنان منتخب لیگ را به تیم ملی دعوت می کند، می تواند بهترین نظر را بدهد تا یک مدیر باشگاه که شاید تخصص فنی لازم را نداشت باشد. شاید نظرخواهی از مدیران در حوزه اخلاق بهتر بود.

پیشکسوت فوتسال ایران با بیان اینکه مکان برگزاری این مراسم مناسب نبود، گفت: خود من وقتی وارد مراسم شدم، زمان زیادی برد تا یک جایی را پیدا کنم و سرانجام به جای یک بازیکن روی صندلی نشستم. همچنین لزومی نداشت بازیکنان رده پایه هم به مراسم دعوت شوند. تمام بازیکنان فوتسال قابل احترام هستند ولی به نظرم لزومی نداشت این اتفاق رخ بدهد.

صالح در خصوص پاداش بهترین های فوتسال و همچنین پاوربانکی که در مراسم بدرقه به بازیکنان داده شد، تصریح کرد: من هم اگر مسئول باشم دوست دارم بهترین جوایز را بدهم ولی همه می دانیم شرایط اقتصادی کشور بحرانی است. ما باید جنبه مثبت و معنوی این جوایز را در نظر بگیریم. ضمن اینکه بازیکنان هم همیشه به فکر پول و مسائل مادی نیستند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید