کمک‌های گرمایشی اردبیلی‌ها به زلزله‌زدگان

مردم خونگرم و نیکوکار اردبیل تجهیزات و امکانات گرمایشی را برای زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی ارسال کردند.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل عصر امروز در مراسم بدرقه این کمک‌های مردمی در اردبیل اظهار داشت: با شروع فصل سرما و نامساعد بودن شرایط جوی در مناطق زلزله‌زده اهالی نیکوکار استان اردبیل تجهیزات و امکانات گرمایشی خود را برای کمک به زلزله‌زدگان اهر، ورزقان و هریس ارسال کردند.

بهرام غیبی با یادآوری اینکه در کاروان کمک‌های مردمی اعزامی اغلب اجناس گرمایشی و در جهت به حداقل رساندن مشکلات سوز و سرما است، تصریح کرد: اهالی نیکوکار اردبیل ۱۰۰ دستگاه بخاری نفتی و بیش از ۲۵ دستگاه بخاری برقی را به زلزله‌زدگان ارسال کردند تا آنها بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد:‌ همچنین چهار تن رنگ برای جلوگیری از سایش و فرسودگی و زنگ‌زدگی درب و پنجره به همت اتحادیه ابزار فروشان و رنگ‌ فروشان استان به مناطق زلزله‌زده ارسال شد تا زلزله‌زدگان بتوانند از این امکان نیز استفاده کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با اعلام اینکه همچنان کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی با سرعت و قوت ادامه دارد، اضافه کرد: پیش‌بینی می‌کنیم همین روند در روزهای آینده و برای یاری هموطنان زلزله‌زده به ویژه با ارسال کمک‌های مردمی با اجناس گرمایشی ادامه پیدا کند.

غیبی بیان کرد: اهالی خیر و نیک‌اندیش این استان در کنار کمک‌های جنسی، کمک‌های نقدی خود را نیز از طریق شماره حساب ارایه شده، پرداخت کردند و ما نیز به سرعت توانسته‌ایم این کمک‌ها را به دست هموطنانمان در آذربایجان شرقی برسانیم.

ساخت مسکن زلزله‌زدگان مراحل پایانی را سپری می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل در جریان بازدید از طرح‌های ساخت و تجهیز اماکن روستایی در مناطق زلزله‌زده ادامه داد: ما شبانه‌روز تلاش می‌کنیم تا واحدهای مسکونی واگذار شده بر عهده بنیاد مسکن استان تکمیل شود که بخش عظیمی از این واحدها مراحل پایانی ساخت را سپری می‌کنند.

احمد حاج‌علیزاده یادآور شد: از صدها واحد در حال احداث بخشی از آنها با تجهیزات و امکانات نوین در حال ساخت و ساز است که انتظار می‌رود همچنان این روند با تلاش مهندسان و پیمانکاران ادامه پیدا کند./ن ی ک

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید