ماجرای کمپین حجاب اجباری چیست ؟

ماجرای کمپین حجاب اجباری چیست ؟

در روزهای اخیر فعالیت هایی برای برهم زدن نظم و ایجاد هرج و مرج در تهران و برخی شهرها صورت گرفته است. این فعالیت ها که با نام کمپین حجاب اجباری در حال انجام است با حمایت گسترده رسانه های فارسی زبان خارجی روبرو شده است.

به گزارش ملکانه، ماجرا بعد از انتشار تصویر یکی از دختران فریب خورده در میدان انقلاب تهران آغاز شد. تصویر حاوی دختری فریب خورده است که با کشف حجاب، شال سفیدش را بر روی تکه چوبی آویزان می کند. این تصویر با تیترهای جنجالی و کاملا هماهنگ خبر اول تمام رسانه های فارسی زبان خارجی می شود.

تبلیغات و تیترهای حاشیه ای به حدی زیاد میشود که بعد از گذشت مدت کوتاهی تعداد زیادی تصویر مشابه توسط این رسانه ها منتشر میشود. این رسانه ها بازهم به صورت کاملا هماهنگ، تبلیغات گسترده ای به راه می اندازند و از مردم می خواهند تا با اقدامی مشابه به جمع کمپین حجاب اجباری بپیوندند.

 

۲۹ نفر از اعضای‌کمپین حجاب اجباری دستگیر شدند

همزمان با راه‌اندازی کمپین مردمی (حجاب اجباری) مقابله با فراخوان کشف حجاب مسیح علی‌نژاد و درخواست آنها مبنی بر برخورد مناسب مسوولان با عاملان کمپین حجاب اجباری، مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ اعلام کرد که ماموران انتظامی که وظیفه حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی را عهده‌دار هستند ضمن اشراف کلی به محیط و آشناسازی معدود افراد ناآگاه و فریب‌خورده جوان، ۲۹ نفر از برهم زنندگان امنیت اجتماعی شهروندان را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید