9.5 C
Tehran
یکشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کلوپ: ما بایرن نیستیم که با این همه مصدوم مشکلی پیدا نکنیم

کلوپ: ما بایرن نیستیم که با این همه مصدوم مشکلی پیدا نکنیم

دورتموند در حال حاضر چند بازیکن کلیدی اش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد

سایت گل- یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، معتقد است تنها بایرن مونیخ می تواند با تعداد مصدومانی که تیمشدر این فصل با آن روبرو شده، کنار بیاید.

دورتموند در این هفته ها چند بازیکن کلیدی اش از جمله نِوِن سوبوتیچ و متس هوملس در خط دفاعی، و ایلای گوندوگان، نوری شاهین و اسون بندر را در خط میانی به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد؛ ضمن اینکه سوکراتیس، مدافع یونانی تیم هم به دلیل اخراج در دیدار مقابل لورکوزن، محروم است و نمی تواند در دیدار این هفته مقابل هوفنهایم به میدان برود.

کلوپ به خبرنگاران گفت:” این شرایط ویژه ای برای ماست. با این همه بازیکن مصدوم، هیچ تیم دیگری هم نمی تواند نتایج خوبی بگیرد. تنها یک تیم در بوندس لیگا می تواند با راحتی از دست دادن این تعداد بازیکن را جبران کند و آن هم بایرن است. ما بایرن نیستیم. ما به هر حال باید با این شرایط کنار بیاییم.

تیم های دیگر در حال نزدیک شدن به ما هستند و این خیلی خوب نیست.”

او همچنین از تیمش خواست تا در دیدار این هفته مقابل هوفنهایم، عملکرد بهتری در کارهای دفاعی داشته باشند.

کلوپ در دیدار مقابل مارسی در لیگ قهرمانان، مجبور از مدافع جوانی مانند ماریان سِر در ترکیب تیمش استفاده کند و تایید کرد برای اینکه مانع گلزنی هوفنهایم شوند، باید بهترین بازی شان را به نمایش بگذارند.

او به خبرنگاران گفت:” ما باید حمله کنیم؛ از موقعیت های مان استفاده کنیم و دفاع خیلی خوبی داشته باشیم.

ما مقابل حریف دشواری قرار می گیریم که تلاش خواهد کرد از خستگی ما در دیدار با مارسی استفاده کند. ما باید کار خودمان را انجام بدهیم.”

کلوپ همچنین ماریان سر را به خاطر بازی خوبش مقابل مارسی مورد ستایش قرار داد و گفت:” کسی نمی تواند تصور کند که برای ماریان چه فشاری بود که اولین بازی اش برای دورتموند را در لیگ قهرمانان مقابل مارسی انجام بدهد.”

دورتموند در حال حاضر با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به بایرن مونیخ صدرنشین، در رتبه سوم جدول بوندس لیگا قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید