کلاهبرداری از ۲۲۸ نفر

یکی از سرشاخه ها و سرشبکه های دیگر شرکت هرمی گاما با ۲۲۸ نفر زیرمجموعه که تنها از یک نفر ۲۹ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان دریافت و متواری شده بود توسط کاراگاهان پلیس آگاهی استان اصفها شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ملکانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ستار خسروی رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با اغفال و فریب وی، مبلغ ۲۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای عضویت و سرمایه گذاری در شرکت هرمی «گاما» دریافت و متواری شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با اظهارات شاکی، بلافاصله پرونده ای در این زمینه تشکیل وبا توجه به انهدام شرکت هرمی «گاما» تحقیقات گسترده ای در خصوص سوابق متهم صورت گرفت تا اینکه مشخص شد فرد مذکور دارای یک جایگاه با نام مستعار «آلیما» در شرکت هرمی مزبور است.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهم دارای ۲۲۸ نفر زیرمجموعه در آن شرکت است، افزود: میزان درآمد وی ۱۳ هزار ۷۵۵ دلار در ماه بوده و از سرشاخه ها و سرشبکه های اصلی این شرکت محسوب می شده است.

وی گفت: ماموران تحقیقات وسیعی در خصوص محل های تردد و مخفیگاه های احتمالی وی به عمل آوردند و سرانجام توانستند هنگام اغفال یکی از شهروندان و دریافت وجه نقد برای سرمایه گذاری در شرکت مذکور شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ خسروی با بیان اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد، افزود: با توجه به کلاهبرداری این شخص از تعداد زیادی از زیرمجموعه های خود تمام کسانی که مورد اغفال و فریب متهم قرار گرفتند می توانند جهت تنظیم شکایت و تکمیل پرونده متهم به پلیس آگاهی استان اصفهان واقع درخیابان قائمیه مراجعه کنند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید