خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران کشوری می رویم که ویزای شنگن نخواهد!

کشوری می رویم که ویزای شنگن نخواهد!

۰
کشوری می رویم که ویزای شنگن نخواهد!


سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید احتمالا تیم ملی فوتسال به جای اسلوونی به کشوری سفر می‌کند که نیازی به ویزای شنگن نداشته باشد.

به نقل از مهر، برگزاری بازی تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران با بلاروس در تالار هندبال و همچنین احتمال لغو سفر ملی پوشان به اسلوونی برای انجام بازی با این کشور، در دو روز گذشته خبرساز شد.

سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی و عباس ترابیان رئیس کمیته فوتسال از امکانات نامناسب تالار هندبال گلایه کردند و این سالن را مناسب برگزاری دیدار با بلاروس نمی دانستند. ترابیان همچنین از عدم بازاریابی این مسابقه و وجود تبلیغات هندبالی دور زمین انتقاد کرده و گفته بود: «فوتسال در واقع مقابل روسیه برای هندبال بازی کرد.»

با این حال علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال نظر متفاوتی نسبت به اتفاقات اخیر فوتسال دارد. کفاشیان در گفتگو با خبرنگار مهر، تاکید کرد: فدراسیون هندبال خودش گفته بود مشکلی با تبلیغات برای فوتسال ندارد و هر تبلیغی که می خواستیم می توانستیم بزنیم. آنها گفتند سالن در اختیار شماست و هر کاری خواستید انجام بدهید.

سرپرست کمیته فوتسال تاکید کرد: متاسفانه خودمان جایی را برای بازاریابی و اسپانسرینگ این مسابقه پیدا نکردیم. نمی شود این موضوع را گردن کسی انداخت بخصوص اینکه هندبال هم یک ریال سود نمی گیرد.

کفاشیان در خصوص احتمال لغو سفر تیم ملی فوتسال ایران به اسلوونی و کوتاهی کمیته تشریفات فدراسیون تصریح کرد: متاسفانه اقدامات مربوط به این بازی به تعطیلات ژانویه خورد و اینطور شد. معمولا برای گرفتن ویزای شنگن این مشکلات پیش می آید.

سرپرست کمیته فوتسال در پایان گفت: هر موقع برای ویزای شنگن اقدام کردیم به مشکل خوردیم. سعی می کنیم حالا یک کشور بدون شنگن برای تیم ملی فوتسال پیدا کنیم!

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید