کشف ۴ هزار لیتر گازوییل قاچاق در گمرک بیله‌سوار

فرمانده هنگ مرزی شهرستان بیله‌سوار از کشف محموله قاچاق ۴ هزار لیتری گازوییل در گمرک بیله‌سوار خبر داد.

احد جوانشیر عصر امروز در جلسه مبارزه با قاچاق سوخت در شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: به دنبال اقدامات شبانه‌روزی عوامل گروهان مرزی و پست و کنترل پایانه مرزی بیله‌سوار از خودروهای ترانزیتی کشور آذربایجان چهار هزار لیتر گازوییل قاچاق کشف شد.

وی تصریح کرد: این سوخت در خودروی ترانزیتی رانندگان آذری به شکل ماهرانه جاسازی شده بود که با تلاش و پیگیری عوامل انتظامی قاچاقچیان دستگیر و با پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شدند.

جوانشیر با ارایه یک آمار تکان‌دهنده از کشف و ضبط خودروهای قاچاق سوخت در نیمه دوم سال خاطر نشان کرد: در پنج ماهه نیمه دوم امسال بیش از ۳۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق از خودروهای ترانزیتی آذربایجان کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرمانده هنگ مرزی شهرستان بیله‌سوار از تحویل سوخت قاچاق کشف شده به شرکت نفت بیله‌سوار خبر داد و اضافه کرد: ما به رانندگان کشور آذربایجان گوشزد می‌کنیم که از حمل و قاچاق سوخت از طریق پایانه مرزی بیله‌سوار خودداری کنند و قوانین پایانه مرزی را مراعات کنند و گر نه برخورد جدی و شدید با قاچاقچیان به عمل می‌آید.

وی اظهار امیدواری کرد با درایت مأموران و فعال بودن گروه‌های پست و کنترل در پایانه مرزی بیله‌سوار انتظار می‌رود برخورد جدی با قاچاقچیان صورت بگیرد تا کمتر شاهد آسیب‌ها و نگرانی‌ها در این زمینه باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید