خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها کشف سه تن و ۷۳۵ کیلوگرم مواد اولیه پنیر پیتزای فاسد در نمین

کشف سه تن و ۷۳۵ کیلوگرم مواد اولیه پنیر پیتزای فاسد در نمین

۰
کشف سه تن و ۷۳۵ کیلوگرم مواد اولیه پنیر پیتزای فاسد در نمین

سه تن و ۷۳۵ کیلو گرم مواد اولیه پنیر پیتزای فاسد در شهرستان نمین کشف شد.

فرمانده انتظامی نمین گفت : این مواد غیر استاندارد و تاریخ گذشته در یک دستگاه خودروی کامیون یخچال دار اسکانیا جاسازی شده بود.
سرهنگ رسول سلحشور افزود: این مواد غذایی فاسد را ۲ نفر از نیشابور برای توزیع در کارخانه های شهرک صنعتی شماره ۲ نمین حمل کرده اند.
وی افزود: پس از هماهنگی با شبکه بهداشت اردبیل و اخذ تاییدیه مبنی بر فاسد بودن این مواد و اخذ مجوز از مراجع قضایی نمین تمام مواد مکشوفه معدوم شد.
سرهنگ سلحشور ارزش ریالی این مواد مکشوفه را ۴۰۰ میلیون ریال بیان کرد.
وی همچنین به دستگیری ۲ توزیع کننده این مواد فاسد و توقیف یک دستگاه کامیون یخچال دار مورد استفاده سودجویان اشاره کرد و گفت: دستگیر شدگان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شهرستان نمین شدند.

مطلب قبلی بازگشایی جاده اسالم به خلخال
مطلب بعدی دو کشته در تصادف جاده گرمی _ پارس آباد
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید