کسی تا پایان سال بازنشسته نشود

معاون برنامه‌ریزی استاندار اردبیل گفت: ادارات از بازنشسته کردن کارکنان خود تا پایان سال ۹۲ پرهیز کنند.

اردبیل نیوز: حامد عاملی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در مورد اعتبارات دستگاه‌های اجرایی استان گفت: با توجه به بودجه تعلق گرفته به استان امسال اعتبارات هزینه‌ای با کاهش روبرو بوده که این کسری بودجه هم در ساخت و سازها و هم دستمزدها مشاهده می‌شود.

 

وی افزود: طبق پیش‌بینی برنامه پنجم، بودجه استان باید نسبت به سال قبل از خود کاهش یابد و ما هم موظفیم از این قانون پیروی کرده و با کمی دقت و حساسیت بیشتر نسبت به توزیع این بودجه اقدام کنیم.

 

وی افزود: ۵۲ میلیارد تومان اعتبارات هزینه‌ای به استان اختصاص یافته و به دلیل افزایش هزینه‌ها و کسری بودجه‌ای که در حال حاضر با آن روبرو هستیم همه باید برای ترمیم این کسری اقدامات لازم را انجام داده و با پیگیری‌ها و رایزنی‌های متوالی نسبت به تامین این کسری تلاش کنیم.

 

وی گفت: اما موظفیم تا زمان تامین کسری فعلا به همین مقدار بسنده کنیم و بر روی همین مقدار برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

 

وی در پایان سخنان خود گفت: با توجه به مسئله پاداش بازنشتگان و مطالبات مانده از سال قبل مقرر شد تا در سال ۹۲ دستگاه‌ها از بازنشست کردن افراد واجد شرایط خودداری کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید