کریمی: انتظار حضور در جمع بهترین‌های آسیا را نداشتم

نامزد ایرانی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال ۲۰۱۲ آسیا گفت: حضورم در بین سه بازیکن برتر آسیا اتفاقی است که انتظارش را نداشتم.

به گزارش اردبیل نیوز، علی کریمی در نشست خبری خود برای انتخاب بهترین بازیکن آسیا اظهار داشت: من دست تقدیر را در انتخابم به عنوان یکی از سه بازیکن برتر آسیا دخیل می‌دانم. در همه جای دنیا در انتخاب بازیکنان برتر شانس وجود دارد. معتقدم که مثل علی دایی خدا دوستم داشته که الان اینجا هستم. از حضورم در این مکان خوشحالم و امیدوارم که فردا شب کسی که استحقاقش را دارد انتخاب شود. به هر حال حضورم در بین سه بازیکن برتر آسیا اتفاقی است که انتظارش را نداشتم.

وی ادامه داد: ما در رقابت‌های انتخابی جام جهانی آن نتایجی که باید می‌گرفتیم را کسب نکردیم و حالا صعودمان به جام جهانی مشکل شده اما هیچ چیز ناشدنی نیست. با نتایجی که سال قبل به دست آوردیم خودم انتظار نداشتم در فهرست برترین‌های آسیا قرار بگیرم اما تقدیر نام من را در این فهرست قرار داد. امیدوارم شانس برابری در مراسم فردا داشته باشم و با گرفتن این جایزه به فوتبال ایران کمک کنم و با نتایجی که می‌گیریم دل مردم ایران را شاد کنیم.

کریمی گفت: وقتی نامم در فهرست ۵ نفره قرار گرفت همان قدر تعجب کردم که شاید بقیه نامزدها چنین حسی داشتند، اما وقتی در فهرست ۳ نفره اسمم جای گرفت بیشتر تعجب کردم، احساسم قابل وصف نیست. تقدیر بود که در این فهرست باشم. گفتم با نتایجی که گرفته بودیم هیچ انتظاری نداشتم اما خدا را شکر می‌کنم که در این جمع هستم. تا فردا صبر می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

7 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید