15.3 C
Tehran
پنجشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کریمیان؛ یا سپاهان یا تعطیل کردن فوتبال

کریمیان؛ یا سپاهان یا تعطیل کردن فوتبال

مهدی کریمیان با توجه به اتفاقاتی که در نیم فصل برایش افتاد قصد ندارد به فوتبالش در تبریز ادامه دهد.

سایت گل- مهدی کریمیان از شرایطش در تبریز اصلا راضی نیست. این هافبک تحصیل کرده فوتبال ایران در فصل گذشته یکی از خوبهای تراکتور بود و به این تیم کمک کرد تا با نایب قهرمانی به کار خود در لیگ پایان دهد. نمایش خوب کریمیان در فصل گذشته موجب شد تا او در تابستان مشتری های پروپاقرصی داشته باشد اما ترجیح داد به فوتبال خود در تبریز ادامه دهد.تصادف پرحرف و حدیثی که در ابتدای فصل برای کریمیان پیش آمد عاملی شد تا این هافبک خوش فکر با مشکلاتی در تبریز روبه رو شود. مدیر عامل تراکتورسازان در اقدامی عجیب و بی سابقه یک جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی برای هافبک بوشهری تیمش در نظر گرفت . به هر حال رابطه کریمیان و باشگاه هرگز به شرایط خوب گذشته برنگشت.

در این میان سپاهانی ها هم اصرار دارند هافبک سابقشان را به اصفهان برگردانند و حتی نامه ای رسمی هم به تبریز فرستادند. سپاهانی ها با توجه به شناخت نسبت به علاقه شدید مجید جلالی به آرش افشین، با وجود آنکه حاضر به صدور رضایت نامه  افشین برای هیچ تیمی نشده اند، به طور ضمنی رضایت خود را برای معاوضه افشین و کریمیان اعلام کرده اند.

برای هیچ تیمی در شرایطی که خود کریمیان هم تمایل دارد به اصفهان برگردد مجید جلالی با جدایی او موافقت نکرد و شرایط این بازیکن پیچیده تر از قبل شده است. کریمیان دو راه پیش روی خود گذاشته یا هر طور که شده به سپاهان برود یا اینکه در ادامه فصل قید فوتبال بازی کردن را بزند. به نظر می رسد این بازیکن از شرایطش در تبریز راضی نیست و از شرایط روحی توان بازی کردن برای تراکتور را ندارد. او به نزدیکانش گفته اگر سپاهانی نشود بهتر است که تا پایان فصل استراحت کند چون با این شرایطی که در تبریز دارد نمی تواند با تمرکز مناسب برای تراکتور به میدان برود و مهره ای تاثیرگذار برای هواداران متعصب تراختور باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید