کرانچار: به بازیکنان جوانم ایمان دارم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: من به بازیکنان جوان خود ایمان دارم و می‌دانم که آنها اشتباه نمی‌کنند.

زلاتکو کرانچار پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان مقابل صبای قم اظهار داشت: همانطور که روز گذشته هم در کنفرانس مطبوعاتی گفتم ما برای کسب سه امتیاز به میدان آمدیم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، می‌دانستیم که بازی دشواری مقابل صبا خواهیم داشت. البته صبا هم عملکرد خوبی داشت و به هر دو تیم تبریک می‌گویم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: بازیکنان ما می‌دانستند که برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی باید سه امتیاز بازی را کسب کنند به همین جهت همان دستوراتی که در تمرینات به آنها داده بودیم به خوبی در زمین اجرا کردند و توانستند سه امتیاز کسب کنند.

سرمربی سپاهان درباره استفاده از بازیکنان جوان خاطرنشان کرد: من به بازیکنان جوانم ایمان دارم. امیرحسین کرمی با هفده سال سن و حسین شریفی محصولات آکادمی فوتبال سپاهان هستند. می‌دانم که آنها هیچ اشتباهی در زمین نخواهند داشت، من می‌خواستم در بازی‌های گذشته از حضور آنها در زمین استفاده کنم اما این اتفاق رخ نداد و در این بازی به آنها میدان دادم.

کرانچار در خصوص وضعیت جواهیر سوکای تصریح کرد: او مرحله ترمیمی خود را پشت سر گذاشته و هم‌اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد البته کمی با آمادگی‌اش فاصله دارد و می‌خواهیم به مرور زمان شرایط را برای حضور ۱۰۰درصدی او فراهم کنیم.

وی درباره حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: یک بازیکن هلندی‌الاصل به تیم ما اضافه می‌شود و فکر می‌کنم با بازگشت سوکای و محرم نویدکیا مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نخواهیم داشت.

کرانچار در مورد اینکه شایعاتی مبنی بر مربیگری نویدکیا برای فصل آینده مطرح شده است، گفت: تمام پزشکان تیم تلاش می‌کنند تا او را بتوانند به تمرینات تیم برسانند و به جمع بازیکنان اضافه شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید