14.2 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کرانچار: از بازیکنانم راضی ام/ فقط مشکل گلزنی داریم!

کرانچار: از بازیکنانم راضی ام/ فقط مشکل گلزنی داریم!

ما همچنان مشکل گلزنی چند بازی اخیر خود را ادامه دادیم. از بازیکنان راضی هستم اما از نتیجه نه

سایت گل- زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر گسترش فولاد تبریز در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: چیز خاصی نمی توانم بگویم جز اینکه ما همچنان مشکل گلزنی چند بازی اخیر خود را ادامه دادیم. از بازیکنان راضی هستم اما از نتیجه نه. ما فقط نیاز به یک گل داشتیم اما به رغم تلاش بازیکنان در گلزنی موفق نشدیم.

استفاده از هادی عقیلی در خط حمله: ما قبل از فرستادن عقیلی به حمله راههای مختلفی را امتحان کردیم اما بازیکنان تمرکز کافی نداشتند. بنابراین تصمیم گرفتیم هادی را به خط حمله بفرستیم و شما دیدید که دو موقعیت گل نیز به دست آوردیم. 
البته ما سعی می کردیم از جناحین سانتر کنیم تا از قد بلند عقیلی برای اثر گذاشتن روی توپ ها استفاده ببریم و به گل برسیم که در نهایت در امر گلزنی موفق نبودیم. 
استفاده از بازیکنان جوان و ناراحتی غلامی: شما حتماً متوجه شدید که ما در دو بازی اخیر به جوان ها اعتماد کردیم، جهان عالیان و شریفی به عنوان بازیکن ذخیره امروز وارد زمین شدند و کریمی هم زمان زیادی را در میدان حضور داشت. ما نیمکت کاملاً جوانی داریم و مطمئن باشید در بازی بعد مقابل تراکتورسازی هم فرصت به همین جوان ها می رسد، این بازیکنان محصول آکادمی سپاهان هستند و باید فرصت داشته باشند تا خود را نشان بدهند. 
اعتراض به داوری: در چند صحنه مبهم تصمیم گیری شد مثل همان خطایی که لب خط روی بازیکن ما انجام دادند اما نمی دانم چرا داور به جای گرفتن خطا دراپ بال انداخت، حتی از سکوها هم گفتند که داور اشتباه کرده است، علاوه بر این دو صحنه مبهم هم برای اعلام پنالتی بود اما داور به صحنه نزدیک بود و فکر می کنم بهتر می توانست قضاوت کند. 
بازی بعد برابر تراکتور: قبل از این بازی باید طراوت را به تیم برگردانیم تا در بازی برابر تراکتورسازی بتوانیم به بازیکنان فشار وارد کنیم، اگر امروز سه امتیاز را گرفته بودیم شرایط ما در هفته بعد خیلی بهتر می‌شد اما با این نتیجه مساوی در تبریز باید برای برد تلاش کنیم.
استقبال کم تماشاگران: هفته پیش شرایط آب و هوایی اجازه نداد که تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند و امروز هم باد و باران باعث استقبال کم هواداران شد. البته یکی از دلایل مهم هم عدم گلزنی تیم است و پیروز نشدن ما، اما هواداران حتماً این مساله را می‌دانند که بازیکنان ما در بازی مقابل فولاد و استقلال هم با احساس مسئولیت بازی کردند و همین تمرکز نداشتن روی گلزنی باعث شده تا توجه هواداران به تیم کم شود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید