کتاب «حق‌المبین» رونمایی می شود


به‌گزارش خبرگزاری مهر، مراسم رونمایی از کتاب حق‌المبین با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مدیران ارشد سازمان تبلیغات اسلامی، مؤسسه انتشارات امیرکبیر، پژوهشکده باقرالعلوم(ع) و جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه دوشنبه ۲۵ آذرماه از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن اجتماعات پژوهشکده باقرالعلوم(ع) برگزار خواهد شد.


این کتاب توسط انتشارات امیرکبیر به تألیف شیخ احمد شاهرودی از علمای مشروطیت با مقدمه، تحقیق و تصحیح حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن قدردان قراملکی عضو گروه احیاء آثار پژوهشکده باقرالعلوم(ع) چاپ شده است.


کتاب «حق‌المبین: در اثبات مهدویت و ابطال فرقه ضاله بهائیت» با موضوع مهدویت ـ کتابشناسی، بابی گری ـ دفاعیه‌ها و ردیه‌ها و بهائیگری ـ دفاعیه‌ها و ردیه‌ها منتشر شده است.


 مرحوم حاج شیخ احمد شاهرودی از علمای بنام مشروطیت است که کتاب‌های فراوانی را در دوران خود برای مبارزه با هجمه‌هایی که علیه اسلام و تشیع می‌شده، نوشته است.


کتاب «حق المبین» در رد بهائیت کتابی است جامع و استدلالی که در سال ۱۳۳۴ قمری توسط این عالم مبارز نوشته شده است. وی همچنین کتاب دیگری با نام «راهنمای دین » در رد فرق ضاله دارد که در سال ۱۳۴۳ شمسی به چاپ رسیده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید