13.2 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کبه:حرکت بازیکن کاسپین دو از اخلاق بود/این خطا در اروپا چند هفته...

کبه:حرکت بازیکن کاسپین دو از اخلاق بود/این خطا در اروپا چند هفته محرومیت دارد/قلعه نویی بین دو نیمه تماس گرفت و گفت منتظرم می ماند/مطمئن بودم در این بازی گل می زنم

سرمربی تیم بین دو نیمه با من تماس گرفت و حالم را پرسید و به من گفت منتظر برگشتت هستیم و امیدوارم زودتر بهبود پیدا کنی

سایت گل – بوبکر کبه  مهاجم جدید استقلال در اوج بدشانسی تنها بعد از دو دقیقه حضور در ترکیب استقلال آن هم در اولین بازی اش برای این تیم مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت.این مهاجم آفریقایی در خصوص وضعیتش گفت:« بازیکن حریف ضربه محکمی به پایم زد تا دچار آسیب‌دیدگی شوم. بلافاصله بعد از این اتفاق از پایم MRI گرفته شد و قرار است امشب جواب آن مشخص شود. امیدوارم آسیب‌دیدگی‌ام زیاد جدی نباشد تا بتوانم بیشتر در خدمت استقلال باشم.»

 کبه ادامه داد:« حرکت بازیکن کاسپین به دور از اخلاق بود در حالی که من توپ را رد کرده بودم این بازیکن خطای شدیدی را روی من انجام داد تا به همین دلیل دیگر نتوانم به بازی ادامه بدهم. در فوتبال اروپا این نوع خطا چند هفته محرومیت را برای بازیکن دارد و من تعجب کردم که چطور این بازیکن به این شدت روی من که بازیکن بدون توپ هم بودم مرتکب خطا شد. با وجود آن  خطای شدید خیلی خوش شانس بودم که مصدومیتم خیلی شدید نشد وگرنه باید چند ماه خانه‌نشین می‌شدم.»

 بازیکن  جدید استقلال در ادامه گفت:«از امیر قلعه‌نویی و همه هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم که بعد از بازی با من تماس گرفتند و جویای احوالم شدند.  حتی سرمربی تیم بین دو نیمه با من تماس گرفت و حالم را پرسید و به من گفت منتظر برگشتت هستیم و امیدوارم زودتر بهبود پیدا کنی.»

 کبه در پایان گفت:«‌مطمئن بودم در بازی با کاسپین می‌توانم برای استقلال گل بزنم اما متاسفانه بدشانسی آوردم تا نتوانم خودم را نشان بدهم. با این حال مطمئنم در آینده و پس از رفع مصدومیتم که به استقلال برگردم بهترین بازی‌ها را برای تیم انجام می‌دهم.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید