کاهش قیمت دلار و سکه در بازار/ دلار ۳۰۵۰ تومان شد

نخستین روز هفته جاری در حالی برای فعالان بازار طلا و ارز آغاز شد که موج نزول قیمت‌ها در بازار حاکم شده و هر دلار در صرافی ها با قیمت ۳۰۵۰ تومان و هر قطعه سکه طرح جدید یک میلیون و ۲۵ هزار تومان فروخته می شود.

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار داخلی امروز (شنبه ۲۹ تیرماه) نسبت به آخرین روز هفته گذشته ارزان شده است به نحوی که هم اکنون هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۹۸ هزار تومان مورد مبادله قرار می گیرد.

در بازار های جهانی هم اکنون ارزش هر اونس طلا ۱۲۹۷ دلار گزارش شده و در بازار داخلی هر مثقال طلا با ارزش ۴۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین قیمت شده و عرضه می شود.

سکه فروشان بازار سبزه میدان در تاریخ  و ساعت انتشار این گزارش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را با قیمت ۹۹۰ هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با قیمت یک میلیون و ۲۵ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی را با قیمت ۵۴۵ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی را با قیمت ۳۴۷ هزار تومان و سکه یک گرمی را با قیمت ۲۳۲ هزار تومان می فروشند.

صراف‌ها و دلال‌های خیابان فردوسی هم از کاهش قیمت دلار نسبت به آخرین روز هفته گذشته خبر داده و اعلام کردند که هم اکنون دلار با قیمت ۳۰۵۰ تومان فروخته و با قیمت ۳۰۰۰ تومان خریداری می شود.

تسنیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید