کالدرون در آستانه جدایی از پرسپولیس !

شوک خبرنگار عرب؛ پیشنهاد تیم ملی امارات به سرمربی آرژانتینی

0
118

گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس که از ابتدای لیگ نوزدهم روی نیمکت این تیم می‌نشیند، نتوانسته تا کنون انتظارها را از این تیم برآورده کند و نتایجی که کسب شده شباهتی به نتایج سال‌های قبل مدافع ۳ عنوان پیاپی قهرمانی لیگ ندارد و از همین رو شایعاتی در هفته‌های اخیر در مورد دادن اولتیماتوم به وی و قطع همکاری صورت گرفته و حتی صحبت‌ از جانشینی یحیی گل‌محمدی مطرح شده است.

در این میان خبر پیشنهاد فدارسیون فوتبال امارات به کالدرون جالب توجه است و اگر این موضوع صحت داشته باشد احتمال جدایی کالدرون از جمع سرخپوشان تهرانی قوت می‌گیرد.

سعد الحارثی، خبرنگار نامدار عربستانی و عضو سابق کمیته رسانه‌ای AFC در حساب رسمی خود نوشت:

فدراسیون فوتبال امارات پیشنهادی جذاب به کالدرون ، سرمربی پرسپولیس ایران ارائه می دهد تا تیم امارات را در مرحله مقدماتی آسیا برای حضور در جام جهانی و جام ملت های آسیا آماده کند./ایلنا

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفده − پنج =