15.9 C
Tehran
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کاسیاس: برای توپ طلا به رونالدو رای دادم

کاسیاس: برای توپ طلا به رونالدو رای دادم

این دروازه بان باتجربه سال گذشته رای اولش را به سرخیو راموس داده بود اما این بار معتقد است که توپ طلا باید به رونالدو برسد.

سایت گل- ایکر کاسیاس، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، تایید کرد که در رای گیری توپ طلا، اولین رای اش را به داده کریس رونالدو داده است.

این دروازه بان باتجربه سال گذشته رای اولش را به سرخیو راموس داده بود اما این بار معتقد است که توپ طلا باید به رونالدو برسد.

کاسیاس معتقد است علی رغم انتقادهایی که به سیستم رای گیری توپ طلا می شود، باز هم این جایزه، از اعتبار بالایی برخودار است.

او به خبرنگاران گفت:” من رایم را پیش از تمدید مهلت را گیری دارم؛ زمانی که در گینه بودیم. رای اول من هم رونالدو بود. بقیه رای ها هم به زودی مشخص می شود.
رونالدو سال فوق العاده ای داشت و شایسته بردن توپ طلاست. اگر او برنده نشود، خیلی تعجب برانگیز خواهد بود. رای گیری همین است که هست اما من فکر می کنم توپ طلا به هر حال جایزه معتبری است.

بعضی ها براساس سبک بازی بازیکن رای می دهند و بعضی ها هم براساس تعداد جام هایی که او به دست آورده است اما برای هر بازیکنی زدن ۹۰ گل در ۸۰ بازی استثنایی است.”

کاسیاس معتقد است رونالدو با نمایش های اخیرش به انتقادهای رئیس فیفا پاسخ داد:” آن صحبت ها نباید مطرح می شد اما او باید عذرخواهی می کرد و ما هم خیلی به آن اهمیت نمی دهیم.

رونالدو حرفش را در زمین می زند و به خاطر آن پاداش خواهد گرفت. امیدوارم او به خاطر بازی هایش به توپ طلا برسد. ما خوشحالیم زیرا در افزایش شانس او برای رسیدن به توپ طلا نقش داشتیم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید