5 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی کاسیاس: از سیستم قرعه کشی جام جهانی راضی نیستم

کاسیاس: از سیستم قرعه کشی جام جهانی راضی نیستم

کاسیاس معتقد است فیفا باید سیستم قرعه کشی اش را طوری طراحی می کرد که دو فینالیست جام جهانی قبلی در مرحله گروهی با هم روبرو نشوند

سایت گل- ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا، معتقد است که نباید این تیم در مرحله گروهی جام جهانی، با تیم ملی هلند در یک گروه قرار می گرفت.

این دو تیم در فینال جام جهانی گذشته مقابل هم قرار گرفتند و اسپانیا موفق شد با یک گل هلند را از پیش رو بردارد. در این گروه شیلی و استرالیا هم حضور دارند. کاسیاس معتقد است فیفا باید سیستم قرعه کشی اش را طوری طراحی می کرد که دو فینالیست جام جهانی قبلی در مرحله گروهی با هم روبرو نشوند.

او به خبرنگاران گفت:” درست است که من با این قرعه کشی موافق نیستم. اما در نهایت این ما نیستیم که در این مورد تصمیم گیری می کنیم. آنها هستند که تصمیم می گیرند چه تیمی بهتر از تیم دیگر است. این قرعه دشواری برای ماست. ما رقابت ها را مقابل نایب قهرمان جام جهانی قبلی آغاز می کنیم که در مرحله مقدماتی بسیار خوب کار کرد. حریف بعدی شیلی است که ما در چند سال اخیر به سختی مقابل آنها به پیروزی رسیده ایم. در چند سال تورنمنت اخیر مانند جام جهانی قبل، ما در دیدارهای اول کمی مشکل داشتیم اما در مراحل بالاتر توانستیم تیم هایی مانند ایتالیا و آلمان را شکست بدهیم.”

کاسیاس همچنین تاکید کرد که تیمش تلاش زیادی خواهد کرد تا بعد از سه قهرمانی پیاپی در تورنمنت های بزرگ، این بار هم به موفقیت برسند و این مسئله را انگیزه ای برای تیمش دانست. ” ما با این هدف به مسابقات می رویم که از اولین دیدار به پیروزی برسیم و باید ببینیم در ادامه چه رخ خواهد داد. فکر می کنم بقیه هم ما را مدعی اصلی می دانند اما از سوی دیگر می دانیم که علی رغم اینکه آنها ما را ستایش می کنند اما انگیزه زیادی هم برای شکست دادن ما دارند.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید