کار سخت شهرداری تبریز برای ارتقای جایگاه


به گزارش خبرنگار مهر، هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل اول رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر جمعه ۲۲ آذر با انجام هفت دیدار در شهرهای مختلف سپری می شود که طی آن در یکی از بازی های حساس تیم شهرداری تبریز در اهواز برابر تیم حفاری این شهر صف آرایی خواهد کرد.


شهرداری تبریز که هفته گذشته با یک گل از سد تیم فانوس به دست زمزم اصفهان گذشت، این هفته بازی بسیار سختی برابر تیم حفاری اهواز دارد. حفاری تیمی است که به همراه تیم شهید منصوری صاحب برترین سیستم دفاعی لیگ است اما در سیستم تهاجمی نسبت به دفاع توانایی های کمتری دارد. با این شرایط تیم شهرداری تبریز برای عبور از دفاع و پرسینگ تیم میزبان خود در بازی عصر جمعه کار مشکلی خواهد داشت.


شهرداری با هدایت اسماعیل تقی پور در این فصل نتایج بهتری نسبت به فصل گذشته کسب کرده است. این تیم برای ارتقای جایگاه خود در جدول، با توجه به دیگر بازی های این هفته کار راحتی پیش رو ندارد و شاید حفظ رده ششم برای شهرداری راضی کننده باشد.


شهرداری هم اکنون با ۲۰ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تیم های فرش آرا و هلال احمر در رده ششم جدول ایستاده و با تیم حفاری اهواز، تنها یک امتیاز فاصله دارد.


اما تیم حفاری اهواز هفته گذشته در تبریز برابر تیم صدرنشین دبیری تبریز که به شدت از سوی هوادارانش تشویق می شد، با نتیجه پنج بر سه مغلوب شد اما نمایش دیدنی تیم حفاری در تبریز نشان داد که این تیم می تواند در ردیف تیم های مدعی و قدر قرار بگیرد.


حفاری تا پایان هفته دوازدهم تنها دو بار شکست خورده و به نظر می رسد تیم شهرداری برای رقم زدن سومین باخت فصل اهوازی ها کار بسیار سختی پیش رو داشته باشد. هم اکنون تیم حفاری با ۲۱ امتیاز و گل آوراژ بهتر نسبت به تیم شهید منصوری در رده چهارم جدول ایستاده است.


مصاف تیم های حفاری اهواز و شهرداری تبریز از ساعت ۱۶ جمعه هفته جاری در اهواز برگزار خواهد شد.


امید مصداقی، محمد حامد حدیدی، قباد فتح الهی و حسن عرفانی قضاوت این دیدار حساس را به عهده خواهند داشت.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید