چگونه هنگام بوت در ویندوز ۸.۱ مستقیما به دسکتاپ وارد شوید؟

0
259

خیلی از کاربران ویندوز هنوز به محیط کاشی‌های رابط کاربری جدید ویندوز ۸ یا همان Modern UI عادت نکرده‌اند و دوست ندارند وقتی رایانه‌شان را روشن می‌کنند با آن مواجه شوند.مخصوصاً این‌که این محیط برای دستگاه‌های لمسی بهینه شده و برای دیگر کاربران چندان خوشایند نیست.

خوشبختانه مایکروسافت به انتقادهای کاربرانش اهمیت داده و حالا با نصب ویندوز ۸٫۱ می‌توانید از ویندوز بخواهید که هنگام بوت و ورود مستقیماً محیط دسکتاپ را برایتان نمایش دهد.

برای ورود مستقیم به صفحه دسکتاپ ویندوز ۸.۱ مراحل زیر را انجام دهید:

۱- ابتدا وارد صفحه دسکتاپ شده و سپس برروی فضای خالی‌ای از نوار وظیفه (Taskbar) راست کلیک کنید. از منوی باز شده برروی  Properties کلیک نمایید.

 

 

۲- در پنچره‌ی Taskbar and Navigation properties وارد بخش Navigation شوید.
۳- گزینه When I sign in or close all apps on a screen, go to the Desktop instead of Start را شبیه به تصویر زیر فعال نمایید.

۴- در نهایت برای اعمال تغییرات برروی OK کلیک نمایید. با ریست ویندوز ۸.۱ و با بالا آمدن ویندوز، شما صفحه دسکتاپ را به‌جای منوی Start مشاهده خواهید کرد.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید