چگونه برای استوری خود در اینستاگرام موزیک بگذاریم؟

چگونه برای استوری خود در اینستاگرام موزیک بگذاریم؟
اکنون استوری‌ اینستاگرام جدیدترین و داغ‌ ترین ترند در شبکه‌های مجازی است. درواقع حالا از فیس‌بوک و واتس‌اپ گرفته تا اسنپ‌چت یا اینستاگرام همه تقریبا ویژگی‌های مشابهی دارند. نکته جالب درباره این استوری‌ها ماندگاری موقتی و ۲۴ ساعته آن‌هاست و پس از این مدت ناپدید می‌شوند.

به گزارش ملکانه : با این‌که اپلیکیشن اسنپ‌چت پیش‌رو اصلی در زمینه اشتراک گذاری تصاویر ناپدیدشونده بود، اینستاگرام از معرکه عقب نماند و خیلی زود ویژگی بسیار موفق استوری را ارایه داد. دیدن استوری‌های اشخاص دیگر در اینستاگرام به اندازه خلق آن‌ها جالب و جذاب است، اما عالی نمی‌شد اگر امکان اضافه کردن موسیقی به استوری‌های‌تان را داشتید؟

در این مقاله، ما به بررسی دو راه برای اضافه کردن موسیقی به استوری های اینستاگرام می‌پردازیم. اولین راه موجود از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام است و دیگری با کمک اپلیکیشن جانبی صورت می‌گیرد. بنابراین، بدون اتلاف وقت شروع می‌کنیم:

  1. اپلیکیشن اینستاگرام

مطمئنا می‌دانید که در زمان ساخت و خلق استوری های اینستاگرام، صدای اطراف شما در آن ضبط می‌شود. برای مثال اگر شما در حال ویدئو‌برداری از یک طوطی سخنگو هستید، مطمئنا نمی‌خواهید که ضبط و ذخیره صدای آن را از دست بدهید.

اما همه‌ سناریوها مانند شرایط ذکر شده در بالا خوب و دل‌خواه نیستند. اغلب اوقات یا شما صداهای بسیار زیاد و مختلفی در اطراف خود دارید؛ یا تقریبا هیچ صدایی و وضعیت سکوت کامل. در هر دو سناریو یک جای کار این ویژگی استوری اینستاگرام می‌لنگد. هر موقع که گرفتار شرایطی مشابه شدید، ما راه حلی هوشمندانه و کاربردی برای آن داریم.

اپلیکیشن اینستاگرام به خودی خود قابلیت استخراج همه صداهای تولید شده در تلفن هوشمند شما را دارد. پس اگر شما در حال پخش آهنگ در گوشی خود توسط پلیرهای مختلف، مثل پلیر خود گوشی یا حتی اسپاتیفای هستید، می‌توانید به‌راحتی آن را همراه استوری خود ضبط کنید.

بنابراین، دفعه بعدی که تمایل داشتید موسیقی در پس‌زمینه استوری اینستاگرام شما در حال پخش باشد، فقط کافی است ابتدا موسیقی را پلی کنید و سپس مشغول خلق استوری خود شوید.

  1. از طریق برنامه‌‌های جانبی

روش بالا بیشتر شامل استوری‌هایی می‌شد که در لحظه و به صورت آنی ضبط می‌شوند. بیشتر مواقع ما از قبل تصاویر و ویدیوهای دل‌خواه‌مان را برای اشتراک‌گذاری در قسمت استوری داریم که فقط یک موسیقی پس‌زمینه کم دارند. اپلیکیشنی که در این مواقع به نجات شما می‌آید،InShot Video Editor است.

ویدیو مورد نظر خود را در این برنامه باز کرده و مدت زمان دل‌خواه‌تان را برای این ویدیو تنظیم کنید. سپس، آیکون Music در نوار ابزار را لمس کرده و آهنگ مطلوب خود را انتخاب کنید. بیشتر آهنگ‌های موجود، آهنگ های پیشنهادی خود این برنامه هستند، با این حال می‌توانید از حافظه داخلی هم موسیقی مدنظر خودتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب موسیقی شدت صدای موسیقی پس‌زمینه را تعیین کنید و صدای اصلی ویدیو را ببندید. همچنین می‌توانید حالت محو شونده در پایان موسیقی را نیز فعال کنید.

به این نکته توجه کنید که اپلیکیشن InShot اندازه ویدیو اصلی شما را کوچک می‌کند، پس کادر ویدیو در حال ساخت خود را روی لبه‌های صفحه گوشی خود تنظیم کنید. به علاوه شما می‌توانید از استیکرهای موجود در این برنامه روی ویدیو های خود استفاده کنید یا با نوشتن متن روی ویدیو به آن زیبایی ببخشید.

حالا تمام کاری که نیاز است انجام دهید لمس کلید Save و آپلود ویدیو ساخته شده به صورت استوری در اینستاگرام است.

نظر شما در رابطه با این آموزش چیست؟ آیا آن را کاربردی می‌دانید؟

منبع : آی تی رسان 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید