خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران چشمی رکورددار دقایق بازی و علی قربانی ارزشمندترین بازیکن

چشمی رکورددار دقایق بازی و علی قربانی ارزشمندترین بازیکن

۰
چشمی رکورددار دقایق بازی و علی قربانی ارزشمندترین بازیکن


تیم فوتبال استقلال در حالی بیست و هفتمین بازی خود را در لیگ برتر پشت سر گذاشت که روزبه چشمی دارای بیشترین دقایق بازی است.

به نقل از مهر، آبی پوشان تهران با زدن ۴ گل به سیاه جامگان بخت این تیم را هم رسما به رنگ پیراهن شان در آورد و حکم سقوط آن به لیگ یک را امضا کرد. این پنجمین پیروزی متوالی آبی پوشان در لیگ برتر بود و یکی از پیروزی های پرگل‌شان که برابر تیم نگون بخت سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی به دست آمد. 

در بین بازیکنان استقلال تیم استقلال روزبه چشمی بازیکن ملی پوش این تیم که در دو پست دفاع میانی و هافبک دفاعی به میدان می رود با ۲۱۶۰ دقیقه حضور در ترکیب استقلال دارای رکورد بیشترین دقایق بازی است. این در حالی است که چشمی تاکنون دو بازی تیمش را به دلیل سه اخطاره شدن از دست داده است. 

چشمی در تیم استقلال یک رکورد دیگر هم دارد و آن هم دریافت بیشترین کارت زرد است. تیم استقلال با دریافت ۵۱ اخطار یکی از پر اخطارترین تیم های لیگ برتر است و روزبه چشمی با ۸ کارت زرد بیشترین اخطار را در بین بازیکنان این تیم گرفته است و از این نظر نیز رکورد دار است.

بعد از چشمی، یکی دیگر از مدافعان استقلال بیشترین دقایق حضور را دارد. سید مجید حسینی که چند هفته ای است به دلیل مصدومیت بازی های تیمش را از دست داده با ۱۸۹۰ دقیقه بیشترین دقایق بازی بعد از چشمی را به خود اختصاص داده است.

وریا غفوری با ۱۸۰۰ دقیقه بازی سومین بازیکن استقلال از نظر دقایق بازی است. در کارنامه این بازیکن ۳ گل و ۳ پاس گل هم دیده می شود که یکی از این گلها تک گل استقلال در دربی ۸۶ است و این ها نشان از عملکرد موفقیت آمیز این بازیکن می دهد.

علی قربانی مهاجم نوک آبی پوشان که مدتهاست مورد غضب برخی از هواداران استقلال هم قرار گرفته را می‌توان ارزشمند ترین بازیکن استقلال در لیگ برتر دانست. قربانی نه تنها یکی از ۲ بازیکن استقلال است که در هر سه جام برای این تیم گلزنی کرده، بلکه با ۶ گل زده و ۳ پاس گل امتیاز آور ترین بازیکن این تیم است. 

قربانی در حالی این آمار را از خو به جای گذاشته که در اغلب بازی های تیمش در ترکیب اصلی جای نداشته و در ۲۷ هفته گذشته تنها ۱۳۵۸ دقیقه به میدان رفته است. بعد از قربانی داریوش شجاعیان با ۴ گل زده و ۴ پاس گل و فرشید اسماعیلی با ۵ گل زده و ۳ پاس گل دیگر بازیکنان امتیاز آور استقلال هستند.

[ad_2]
مطلب قبلی مردی ژاپنی که پسرش را در قفس حبس کرده بود
مطلب بعدی مرگ نهنگ عنبر در سواحل جنوبی کشور اسپانیا
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید