چالش آبی‌ها با هافبک ازبکستانی/ استقلال قید قرارداد جباروف را نزد

0
4


تیم فوتبال استقلال تهران تقریبا کار خود را در نقل و انتقالات به پایان رساند اما وضعیت «سرور جباروف» که گفته می‌شود با این تیم قرارداد دارد به شکل یک معما باقی مانده است.

به نقل از مهر، سرور جباروف ملی پوش ازبکستانی که بعد از محرز شدن محرومیت استقلال در نقل و انتقالات زمستانی به صورت موقت راهی سپاهان شد، در اواخر فصل گذشته زمزمه تمدید قراردادش با سپاهان به گوش رسید و این سکوت معنا دار این بازیکن در قبال این زمزمه‌ها به نوعی تایید این خبر غیر رسمی بود.

وی در آخرین هفته فصل و در پایان رویارویی سپاهان با استقلال پیراهنش را با رابسون جانواریو مدافع استقلال تعویض کرد و با پیراهن آبی به احساسات هواداران تیم میزبان پاسخ گفت تا امیدواری هایی برای بازگشت او به استقلال در فصل هفدهم ایجاد شود. اما جباروف در همه این مدت مرموزانه پاسخ استقلالی‌ها را نمی‌داد تا برای این مسئولین باشگاه مسجل شود که او قصد بازگشت به تیمشان را ندارد.

حالا استقلالی ها عملا قید استفاده از این بازیکن را زده اند، اما قید قرارداد کاملا قانونی که با او دارند را نزده اند.

گرچه جباروف از طریق وکلای ایرانی و غیر ایرانی که گرفته در تلاش است تا ثابت کند قراردادش با آبی پوشان در زمان محرومیت این تیم از نقل و انتقالات منعقد گردیده و ارزش قانونی ندارد، اما از سوی دیگر استقلالی‌ها نیز مستنداتی در دست دارند که این قرارداد کاملا قانونی بوده و بر اساس آن جباروف بازیکن این تیم محسوب می‌شود. استقلالی‌ها حتی یک گام هم پیش رفته و به واسطه فدراسیون فوتبال از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فیفا هم استعلام گرفته اند و یقین دارند این بازیکن قبل از اخذ رضایت باشگاه استقلال در هیچ تیم ایرانی و غیر ایرانی نمی‌تواند بازی کند.

 حالا استقلالی‌ها هیچ امیدی به بازگشت جباروف به تیم شان ندارند، اما قصد گذشتن از حق و حقوق قانونی خود را هم ندارند. باشگاه استقلال مترصد آن است تا جباروف قرارداد جدیدش با سپاهان یا هر تیم دیگری را منعقد کرده و بلافاصله شکایت خود را از این بازیکن به جریان بیندازند. مگر آن که این ملی پوش ازبکستانی قبل از عقد قرارداد با تیم جدیدش پای میز مذاکره با آبی‌ها نشسته و به هر طریق ممکن رضایت این تیم را جلب نماید. 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید