24 C
Tehran
شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
خانه اخبار ورزشی پیگرینی: منچسترسیتی برای قهرمانی در چهار جام تلاش می کند

پیگرینی: منچسترسیتی برای قهرمانی در چهار جام تلاش می کند

شاگردان پیگرینی که در این فصل نمایش های بسیار خوبی ارائه دادند، در حال حاضر با یک امتیاز اختلاف با آرسنال صدرنشین، در رتبه دوم لیگ برتر قرار دارد.

سایت گل- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، از شاگردانش خواست تا در این فصل برای رسیدن به چهار جام تلاش کنند.

شاگردان پیگرینی که در این فصل نمایش های بسیار خوبی ارائه دادند، در حال حاضر با یک امتیاز اختلاف با آرسنال صدرنشین، در رتبه دوم لیگ برتر قرار دارد.

آبی ها همچنین برای اولین بار به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کردند و باید در مرحله یک هشتم نهایی با بارسا روبرو شوند.

آنها با پیروزی ۶-۰ مقابل وستهم در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه، حضورشان در دیدار نهایی را تا اندازه زیادی قطعی کرده اند و در جام حذفی نیز در دیدار تکراری دور سوم باید با بلکبرن روبرو شوند.

پیگرینی که اولین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند، از شاگردانش خواست تا در همه رقابت ها برای قهرمانی به میدان بروند.

او به خبرنگاران گفت:” مهم است که این ذهنیت را داشته باشیم که حداقل تلاش مان را برای قهرمانی در هر چهار جام انجام بدهیم.

با توجه به مصدومانی که در این فصل داشتیم و همچنین تعداد بازی های زیادمان، کار خیلی دشوار است و به همین خاطر است که تا به حال کسی نتوانسته این کار را انجام بدهد.

اما باید حداقل این ذهنیت را داشته باشیم و ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد.

ما در حال حاضر به قهرمانی در چهار جام فکر نمی کنیم. اکنون فقط به دیدار مقابل بلکبرن در اف ای کاپ و سپس به دیدار شنبه مقابل کاردیف فکر می کنیم.”

مربی شیلیایی همچنین در مورد غیبت سمیر نصری که در دیدار مقابل نیوکاسل دچار مصدومیتی جدی شد، گفت:” او بازیکنی مهم برای ماست. او در حال حاضر خیلی خوب بازی می کرد و امیدوارم او هرچه زودتر برگردد. فکر می کنم او حداقل برای ۷-۶ هفته با ما نخواهد بود و این خیلی دشوار است.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید