9.8 C
Tehran
دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی پیگرینی: ترجیح می دادم ۶-۰ پیروز می شدیم

پیگرینی: ترجیح می دادم ۶-۰ پیروز می شدیم

سیتی با یک نمایش برتر، توانست صدرنشین لیگ برتر را ۶-۳ شکست بدهد اما سرمربی شیلیایی معتقد است تیمش نباید اجازه بدهد حریف در خانه سه گل به آنها بزند

سایت گل- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد علی رغم پیروزی درخشان مقابل آرسنال، از اینکه تیمش ۳ گل دریافت کرد، ناراحت است.

سیتی با یک نمایش برتر، توانست صدرنشین لیگ برتر را ۶-۳ شکست بدهد اما سرمربی شیلیایی معتقد است تیمش نباید اجازه بدهد حریف در خانه سه گل به آنها بزند.

پیگرینی به خبرنگاران گفت:” بسیار مهم است که بازی تیم سرگرم کننده باشد اما ترجیح می دادم ۶-۰ پیروز شویم؛ نه ۶-۳.

هر مربی می تواند آنطور که می خواهد فکر می کند؛ شاید بعضی مربیان ترجیح بدهند یک گل بزنند و عقب بکشد اما ما به تلاش برای زدن گل های بیشتر ادامه می دهیم زیرا می خواهیم اینطور به پیروزی برسیم.

می توان با سبک هجومی، بدون گل خوردن به پیروزی رسید اما همه تیم باید بداند که چطور دفاع کند. من بازی را دوباره تماشا خواهم کرد اما فکر نمی کنم آرسنال بیش از سه موقعیت برای گلزنی داشت.

از نظر هجومی، نمایش خیلی خوبی داشتیم. آسان نیست که مقابل آرسنال ۶ گل بزنید؛ آنها بهترین خط حمله لیگ برتر را داشتند اما فکر می کنم ما می توانستیم ۴ گل دیگر بزنیم؛ فرصت های خیلی خوبی داشتیم؛ از این نظر، خیلی راضی هستم اما ما باید پیشرفت کنیم.

ما حالا فقط سه امتیاز با آرسنال فاصله داریم. ما باید به کار کردن و بهتر شدن ادامه بدهی زیرا جای زیادی برای پیشرفت داریم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید