پیکان دچار بدشانسی شده است/ توپ هایمان به گل تبدیل نمی شود


مدافع تیم فوتبال پیکان تهران گفت: خوب بازی می‌کنیم و موقعیت گلزنی داریم ولی متأسفانه بدشانس هستیم که توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود.

به نقل از مهر، علی حمودی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت تهران در ورزشگاه تختی اظهار کرد: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم، اما انگار پیکان دچار بدشانسی شده و این بدشانسی نمی‌خواهد دست از سر تیم ما بردارد.

وی ادامه داد: امروز چند موقعیت گل را از دست دادیم و باید در پایان بازی، سه امتیاز را کسب می‌کردیم؛ نه به یک امتیاز بسنده کنیم، اما متأسفانه نمی‌دانم چرا در هفته‌های اخیر هر چه تلاش می‌کنیم، بی‌فایده است. ما تمرینات خوبی انجام می‌دهیم و خواسته‌های سرمربی را در زمین برآورده می‌کنیم؛ ولی توپ‌هایمان به گل نمی‌نشیند.

حمودی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان باز هم مانند نیم فصل اول به روزهای خوب بازخواهد گشت یا خیر؟ گفت: تمام مجموعه پیکان هدفشان این است که به روزهای اوج بازگردیم و مانند نیم فصل اول بازی‌هایمان را با پیروزی به پایان برسانیم، اما دلیل این عدم موفقیت را تنها می‌توانیم بدشانسی بگذاریم، امیدوارم این دیدار، آخرین دیدار ما باشد که با بدشانسی به پایان رساندیم و انشاءالله در بازی‌های آینده پیروز از میدان خارج شویم.

مدافع تیم فوتبال پیکان تهران در پاسخ به این پرسش که چرا در ترکیب اصلی پیکان قرار ندارید؟ گفت: همه بازیکنان خوب تمرین می‌کنند و همگی آماده هستیم، اما تابع دستورات سرمربی تیم هستیم و او تشخیص می‌دهد که چه کسانی درون زمین قرار بگیرند، اما مطمئن باشید چه آنهایی که در زمین هستند و چه آنهایی که بر روی نیمکت نشسته‌اند، همدل هستند و تنها هدفشان موفقیت پیکان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از فردا تلاش و تمرین می‌کنیم تا بتوانیم برای بازی آینده از آمادگی کامل برخوردار باشیم و امیدوار هستم که بازی بعد را با پیروزی به پایان رسانده تا طلسم این بدشانسی از تیم پیکان بیرون برود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید