14.6 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی پیشنهاد منچسترسیتی برای خرید سوارس؛ ۴۸ میلیون یورو + ژکو

پیشنهاد منچسترسیتی برای خرید سوارس؛ ۴۸ میلیون یورو + ژکو

درخشش سوارس در این فصل توجهات زیادی را به همراه داشته و مدیران منچسترسیتی آماده اند تا به عنوان بخشی از مبلغ انتقال، مهاجم بوسنیایی شان را راهی آنفیلد کنند.

سایت گل- به گزارش رسانه های بریتانیایی، باشگاه منچسترسیتی آماده است تا در ازای پرداخت ۴۸ میلیون یورو به همراه ادین ژکو، لوئیس سوارس، مهاجم اروگوئه ای لیورپول را به خدمت بگیرد.

درخشش سوارس در این فصل توجهات زیادی را به همراه داشته و مدیران منچسترسیتی که به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید هستند، آماده اند تا به عنوان بخشی از مبلغ انتقال، مهاجم بوسنیایی شان را راهی آنفیلد کنند.

این در حالی است که لیورپول در تابستان گذشته پیشنهادهای باشگاه مختلف برای سوارس را رد کرد و برندان راجرز هم بارها اعلام کرد در صورتی که بخواهد سوارس را بفروشد، او را به باشگاهی غیر لیگ برتری واگذار می کند.

سوارس که در ۶ دیدار ابتدایی این فصل لیگ برتر به دلیل محرومیت غایب بود، در ۱۰ دیدار اخیر، ۱۴ گل به ثمر رسانده و اکنون پیگرینی به دنبال این است که با خرید او، زوج سوارس- آگوئرو را در خط حمله تیمش شکل بدهد.

این در حالی است که سیتی در تابستان هم مبلغ زیادی برای تقویت خط حمله اش هزینه کرد و بازیکنانی مانند آلوارو نگردو و استوان یووتیچ را به خدمت گرفت. نگردو بازی های بسیار خوبی در این فصل انجام داد اما یووتیچ که در حال حاضر مصدوم است، توفیق چندانی نداشت.

سیتی تا اینجای فصل با ۴۱ گل در ۱۵ دیدار ابتدایی، بهترین خط حمله لیگ برتر را داشته اما پیگرینی می خواهد از تصمیم ژکو برای جدایی، به سود تیمش استفاده کند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید