پیشرفت ۳۰ درصدی سد کلاسر گرمی

معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: سد کلاسر گرمی با صرف ۲۰ میلیارد ریال طی چهار سال فقط ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سیدکمال الدین میرجعفریان، امروز یکشنبه در بازدید از پروژه‌های درحال اجرای گرمی گفت: سد کلاسر جزو پروژه‌های مهر ماندگار دولت در گرمی است، ولی عملیات اجرایی آن کند است و پیگیری اعتبارات مربوطه و تکمیل سریع آن ضرورت دارد.

وی هدف از این بازدیدها را تخصیص اعتبار برای تکمیل و افتتاح پروژه‌های نیمه تمام ذکر کرد و افزود: موفقیت پروژه‌های مسکن مهر در مناطق مختلف استان در گرو مشارکت مالی متقاضیان است و باید برای تکمیل آورده شخصی متقاضیان مسکن مهر گرمی با هدف تکمیل و تحویل بموقع این واحدها تلاش شود.

وی از اختصاص ۸۰۰ میلیون ریال برای خرید ماشین آلات سنگین مورد نیاز دهیاری های موران و ۷۰۰ میلیون ریال برای تکمیل ساختمان دولت این بخش و ۲۰۰ میلیون ریال برای شن ریزی راه ۲۰ روستای بخش مرکزی گرمی خبر داد.

درادامه محمود علایی زنگیر، فرماندار گرمی هم در این بازدید روند کند احداث سد کلاسر را مربوط به عدم تامین اعتبارات مربوطه دانست و گفت: برای تکمیل این پروژه ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است.

وی همچنین از افتتاح ۲۱ واحد مسکن مهر در گرمی همزمان با دهه فجر خبرداد و افزود: این واحدها در مرحله نازک کاری قرار دارند.

وی به افتتاح آب شرب ۱۳ روستای گرمی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: با افتتاح این پروژه‌ها ۳۰۲ خانوار با یک هزار و ۵۸۴ نفر جمعیت از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد./ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید