پیروزی پرگل تیم ملی فوتسال زنان ایران برابر مالزی


به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار دو تیم ملی فوتسال بانوان ایران و مالزی از ساعت ۱۲:۳۰ امروز شنبه به وقت تهران آغاز شد که در پایان این دیدار ملی پوشان با  ۱۱گل از سد تیم مالزی گذشتند و پیروز میدان شدند. گل‌های ایران را در این مسابقه فرشته کریمی و فاطمه اعتدادی (هر کدام ۳ گل)، فهیمه زارعی (دو گل)، نغمه مرادی، نسترن مقیمی و سهیلا ملمولی به ثمر رساندند.  قضاوت این دیدار بر عهده داورانی از اسپانیا و ژاپن بود. دومین دیدار ایران برابر روسیه امشب راس ساعت ۲۳ به وقت تهران برگزار می‌شود. ملی پوشان برابر  روسیه با لباس یکدست قرمز به میدان می‌روند.
شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان پس از پیروزی پرو گل تیمش برابر مالزی گفت: بازیکنان ما به رغم خستگی و فشار سفر در این دیدار فوق العاده بودند. شرایط بازی خوب بود. تمرکز بازیکنان و عملکردشان در این دیدار باعث شد تا با انگیزه بالاتری امشب به مصاف تیم قدرتمند روسیه بروند.

وی افزود: سعی کردیم تا از تمام داشته‌های خود در این بازی استفاده کرده و ۱۳ بازیکن را به مرتبا درگیر بازی کنیم تا انرژیشان تحلیل نرفته و برای امشب نیز بتوانند به میدان بروند. در واقع میزان بازی را بین تمام ملی پوشان تقسیم کردیم. زمان تعویض را کوتاهتر کرده و سعی کردیم علاوه بر بازی دادن به تمام بازیکنان، میزان بین بازی واستراحت را برایشان یکسان کنیم.


سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سئوال که “آیا سخت نیست تا تیم ملی در یک روز و به فاصله ۹ ساعت ۲ بازی سنگین را انجام دهد”؟ گفت: متاسفانه شرایط نابرابر است. روسیه و مالزی در هر روز یک بازی داشته و تنها ایران است که در یک روز دو بازی دارد. اما من و بازیکنانم این نابرابری را پذیرفته و با انگیزه بالا به مصاف تیم قدرتمند روسیه خواهیم رفت.
 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید