پیروزی قهرمان در وقت اضافه و شکست گرگانی‌ها/ نیروی زمینی بدون برد ماند


به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه آزاد – هفت الماس؛ این نخستین دیدار از هفته ششم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور بود که از ساعت ۱۵ در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد و پس از ۴ کوارتر با برتری تیم میزبان به پایان رسید.


قزوینی‌ها در حالی نتیجه این دیدار را واگذار کردند که از مجموع دیدار گذشته خود نیز نتیجه ۴ دیدار را واگذار کرده و تنها در یک بازی به برتری رسیده بودند. در حالی که شاگردان مهران شاهین طبع تا پیش از این هفته تنها نتیجه یک بازی را از دست داده بودند.


چهار دیدار هفته ششم مسابقات بسکتبال لیگ برتر مسابقات کشور به طور همزمان از ساعت ۱۶ در شهرستان‌ها آغاز شد. در چارچوب این دیدارها و در قشم، تیم پتروشیمی بندر امام، مدافع عنوان قهرمانی موفق به شکست میزبان خود شد تا به روند دیدارهای بدون باختش در این فصل از مسابقات ادامه دهد، البته شاگردان مهران حاتمی در حالی امتیاز کامل این بازی را از آن خود کردند که در وقت قانونی بازی به تساوی ۶۷ بر ۶۷ مقابل حریف رضایت داده بودند.


در سالن بعثت ماهشهر نیز تیم صنایع پتروشیمی بر نیروی زمینی غلبه کرد تا دومین برد این فصل خود را مقابل تماشاگرانش جشن بگیرد. نیروی زمینی هم در حالی نتیجه این بازی را واگذار کرد که طی دیدارهای گذشته نیز موفق به کسب هیچ بردی نشد.


تیم افرا خلیج فارس دیگر تیم برنده در این هفته از مسابقات بود این تیم سومین پیروزی فصل خود را در گرگان به دست آورد. شاگردان اسدالله کبیر نیز در حالی نتیجه دیدار خانگی مقابل افرا خلیج فارس را از دست دادند که طی هفته‌های گذشته تنها صاحب یک برد شده بودند.


ماهان نیز بعد از دو شکست متوالی دیدار این هفته خود را با پیروزی تمام کرد. همیاری زنجان تیمی بود که مغلوب اصفهانی‌ها شد.


نتیجه ۵ دیدار برگزار شده از هفته ششم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به این شرح است:

* دانشگاه آزاد ۱۰۲- هفت الماس قزوین ۹۳

* صنایع پتروشیمی ۹۶- نیروی زمینی ۵۷

* شهرداری گرگان ۴۵- افرا خلیج فارس ۶۵

* ماهان ۷۴- همیاری زنجان ۵۷

* استقلال زرین قشم ۷۵- پتروشیمی بندر امام ۸۳ (این بازی در پایان وقت قانونی به تساوی ۶۷ بر ۶۷ انجامید)


هفته ششم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امشب دوشنبه با دیدار دو تیم مهرام و ذوب‌آهن به پایان می‌رسد، این بازی در تالار بسکتبال آزادی در جریان است.


 


 


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید