پیروزی دلچسبی بود/ از فردا به دیدار با سایپا فکر می‌کنیم

0
6


مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: دو هفته بد را پشت سر گذاشتیم، اما در مقابل تراکتور به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کردیم.

به نقل از مهر، وریا غفوری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: هفته پیش هم باید بازی را می‌بردیم، اما متأسفانه چند موقعیت مسلم ما از دست رفت و دو پنالتی ما هم گرفته نشد. در مقابل تراکتور به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کردیم و خوشحالم که توانستم با این برد، هم شرایط روحی خود را بهبود ببخشیم و هم یک پیروزی را تقدیم هواداران کنیم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی در نیمه دوم دقایقی بر روی دروازه ما فشار زیادی آورد که آن هم طبیعی بود چون می‌خواست دست خالی ورزشگاه آزادی را ترک نکند.

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران افزود: تراکتور در دو هفته گذشته امتیازی کسب نکرده بود و در نیمه دوم تلاش بسیاری کرد تا بتواند به یک گل دست پیدا کند که البته از حق نگذریم، چندین بار هم حملات خطرناکی بر روی دروازه ما داشتند که با هوشیاری مدافعان دفع شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما پیروزی برابر تراکتورسازی را به فراموشی سپردیم و از فردا باید تمرکزمان را برای موفقیت برابر سایپا بگذاریم.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید