پیت هاولی مدیر عامل استودیو Telltale Games شد

پیت هاولی مدیر عامل استودیو Telltale Games شد

استودیو محبوب و مشهور Telltale Games که در ساخت عناوینی مثل Game of Thrones و Walking Dead نفش موثری داشت تغییراتی به خود دیده و هم‌اکنون مدیرعامل جدیدی در راس هدایتش قرار گرفته است.

بنابر گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، آقای “پیت هاولی” (Pete Hawley) که از سال ۲۰۱۴ معاون ارشد شرکت زینگا (Zynga) بود در حال حاضر سکان هدایت استودیو Telltale Games را بر عهده دارد. لازم به‌ذکر بوده که وی ضمن اعلام خوش‌حالی از پیوستنش به این استودیو، جانشین آقای “دن کانرز” (Dan Connors) شده که در کارنامه‌ کاری خود به همکاری با آقای “کوین برنر” (Kevin Bruner) به عنوان مدیرموسس استودیو را دارد.

آقای هاولی در همین خصوص می‌گوید:

من یکی از طرفداران سرسخت استودیو Telltale Games بودم چرا که آن‌ها اقدام به بازتولید عناوین به‌یادماندنی LucasArts کردند. این استودیو دارای افکار و ایده‌هایی خلاقانه بوده و من بسیار خوش حالم که می‌توانم از این فرصت خوب برای اظهارنظر و همکاری استفاده کنم.

شایان به‌ذکر بوده که آقای هاولی قبل از پیوستن به شرکت زینگا از سال‌های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۳ در استودیو Lionhead و در کنار آقای “پیتر مولینیو” (Peter Molyneux) به ساخت سری Fable می‌پرداخت؛ وی همچنین در سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ در سونی و ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در EA مشغول به کار بود.

[ad_2]

پیت هاولی مدیر عامل استودیو Telltale Games شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید