پیامک های عجیب برای صیغه و عقد موقت در سایت عاشقون!

سایت «عاشقون» با اخذ ۳۰ هزار تومان زمینه آشنایی مردان و زنان اعم از زن و مرد متاهل و مجرد را برای ایجاد ارتباط فراهم می‌کند.

به گزارش اردبیل نیوز، روزنامه جمهوری اسلامی امروز چهارشنبه ۱۱/۰۲/۹۲ نوشت: علیرغم ممنوعیت قانونی ارسال پیامک به دارندگان تلفن همراه بدون اجازه مالکان آنها؛ بار دیگر پیامک سایت «عاشقون» برای صیغه و عقد موقت به صورت انبوه به افراد بسیاری ارسال شده است که فردی با یک اسم مجعول؛ افراد را به ایجاد ارتباط از کانال عضویت در سایت دعوت می‌کند.

این سایت با اخذ ۳۰ هزار تومان و پرداخت الکترونیکی بانک سامان، موجبات آشنایی مردان و زنان اعم از زن و مرد متاهل و مجرد را برای ایجاد ارتباط فراهم می‌کند. این اقدامات ضد فرهنگی و زشت با تخریب بنیان خانواده و رشد و ترویج ماجراهای جنسی در خلاء فرهنگ سازی ازدواج به همراه عدم ایجاد بستر مناسب آن مانند اشتغال زایی برای جوانان، آسیب‌های بزرگی را در کوتاه و درازمدت به فرهنگ مظلوم دینی و ارزش‌های اساسی آن وارد می نماید. اکنون سؤال اینست که چرا این سایت فیلتر نمی‌شود اما در مقابل، سایت‌های بسیار علمی و پژوهشی فیلتر می‌شوند؟

3 دیدگاه‌ها

  1. سلام چرا جماعت  خبر نگار همیشه به دنبال پاک کردن صورت مساله هستید سر دبیر روزنامه محترم تا به حال رفتی از این دختر پسرها و یا زن و مرد ها بپرسی جرا توی این سایتها ثبت نام میکنن ویا تحقیق کردی ببینی چند درصد خانومها و آقایون راست میگن وهیچ پی بردی که اکثر این سایتها کلاه برداری میکنن و چون مبلغ ناچیزه و معلوم نیست جای مسولینش پی گیری نمیشن ویا خانمها و آقایون سر هم کلاه میزارن تا حالا از یک زن که چند بار صیغه شده  مشکلاتش روپرسیدی که چرا صیغه رو به کرات به گردن میگیره چیه 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید