«پوتین‌های عمو بابا» کار خود را در تئاتر شهر آغاز کرد

نمایش «پوتین‌های عمو بابا» برای دانشجویان و اعضای باشگاه تماشاگران تئاتر شهر با تسهیلات ویژه و تخفیف ۵۰ درصدی اجرا می‌شود.

به گزارش اردبیل نیوز، نمایش «پوتین‌های عمو بابا» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی که روز گذشته اجرای خود را در سالن قشقایی تئاتر شهر آغاز کرد، تسهیلات ویژه‌‌ای را برای مخاطبان دانشجو خود در نظر گرفته است. علاقه‌مندان عضو باشگاه تماشاگران مجموعه تئاتر شهر می توانند تا پایان هفته جاری (۱۸ مرداد ماه) از بلیت نیم‌بهاء برخوردار شوند. همچنین دانشجویان نیز تا تاریخ ذکر شده می توانند از ۵۰ درصد تخفیف از گیشه تئاتر شهر برخوردار شوند.

ازین پس دانشجویان می‌توانند جهت تماشای نمایش «پوتین‌های عمو بابا» از یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته از ۵۰ درصد تخفیف هنگام تهیه بلیت از گیشه برخوردار شوند.

«پوتین‌های عمو بابا» روایت زندگی خانواده ای که با سفر یکی از بچه هایش در زندگی آنها تغییر بزرگی ایجاد می‌شود، در واقع این نمایش نگاهی نو به روایت مادران جنگ دارد.

در این نمایش رویا افشار، یعقوب صباحی، سیروس همتی، پریسا مقتدی، پرهام دلدار به عنوان بازیگر حضور دارند. همچنین رضا مهدی‌زاده طراح صحنه، سیاوش لطفی آهنگساز، و طراح نور رضا خضرایی هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید