پنج کمیته تخصصی به منظور بررسی مسایل اولویت دار بانوان استان تشکیل می شود

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت: زنان ما به برکت انقلاب اسلامی از آگاهی و رشد سیاسی کافی برخوردارند و با حضور اجتماعی و جهادگونه ، خالق حماسه ی سیاسی خواهند بود.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل ، خدیجه جعفری اصل با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت : زنان و نیز خانواده ها با حضوری پرشور ، بانشاط  و آگاهانه در پا صندوق های رأی ، بار دیگر حماسه آفرین عرصه ی سیاست بوده و باعث ناکامی دشمنان و نابودی تبلیغات بی پایه و اساس استکبار جهانی خواهند بود.
او ادامه داد: امروز زنان به عنوان سنگربان ارزش های اسلامی در مقابل تفکرات غلط غرب ایستادگی و با حضور جهادی خود در میدان های اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی ، در پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی پیشتاز بوده و از این حصار مستحکم فرهنگ اسلامی محافظت و صیانت می کنند.
جعفری اصل خاطرنشان کرد : رهبر عزیزمان راه و روش حضور بانوان در عرصه های مختلف خانواده، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را برای همه ی زنان اندیشمند و آگاه ایران اسلامی و زنان مسلمان دنیا بیان فرموده است و زنان باید با حماسه آفرینی و حضوری جهادی گام هایی متین و محکم بردارند.
مدیرکل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل پنج کمیته تخصصی زیر مجموعه کارگروه بانوان و خانواده خبرداد و افزود: امسال به منظور بررسی مسایل اولویت دار حوزه زنان و خانواده ،کمیته های همسران شهدا ، زنان سرپرست خانوار، زنان روستایی، کودکان و نوجوانان و اوقات فراغت بانوان ایجاد خواهد شد.
وی هم چنین به بیان برنامه های سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)  و برنامه های طرح تحرک سال جاری پرداخت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید