پلمپ ۲ واحد آلاینده زیست محیطی در ارومیه/ واحدهای آلاینده نسبت به رفع آلودگی اقدام کنند


به گزارش خبرنگار مهر، سعید پسیان ظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای جلوگیری از ایجاد آلودگیهای زیست محیطی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان از فعالیت دو واحد آلاینده شامل کارواش خودروهای سواری و کارخانه نئوپان سازی چوبین کار آذران در ارومیه جلوگیری شد.


وی با اشاره به فعالیت غیر اصولی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان  را عوامل اصلی پلمپ و جلوگیری از فعالیتهای این واحدهای متخلف دانست و گفت: با کسب دستور قضایی توسط واحد امور حقوقی این واحدها تعطیلی که در صورت تایید رفع آلودگی توسط کارشناسان واحدها بازگشایی می شوند.


معاون فنی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از شناسایی ۱۱۴ واحد آلاینده در سطح استان خبر داد و اعلام کرد: در راستای اجرای تبصره ۱ ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده واحدهای صنعتی، تولیدی، زیربنایی و خدماتی در صورت عدم رعایت ضوابط زیست محیطی به عنوان صنعت آلاینده به سازمان امور مالیاتی معرفی می شوند.


پسیان تداوم حرکت صنایع با توجه به آلودگی های زیست محیطی برای جلوگیری از بروز بحران جهت نیل به استانداردهای بین المللی تعیین شده را با توجه به آلودگیهای زیست محیطی ضروری دانست و گفت: توجه ویژه به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی توسط مدیران واحدهای صنعتی هم ضروری است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید