پس‌لرزه‌های پرسپولیس پس از شکست در فینال جام‌حذفی

با قهرمان نشدن پرسپولیس در هیچیک از دو جام برتر و حذفی و عدم کسب سهمیه آسیا، حالا ابتکار عمل برای تصمیم گیری در راه ادامه کار یحیی گل محمدی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داد.

اردبیل نیوز: گفته می شود از شروط قرار داده شده در قرار داد گل محمدی برای ادامه کار او در فصل آینده  کسب عنوان قهرمانی یا حداقل سهمیه آسیایی بود در حال حاضر طرح استفاده از گل محمدی با شکست کامل روبرو شده است و بر اساس قرار داد، باشگاه می تواند در راه آینده تصمیم گیری کند.

آفتاب\: گذشته از هر موضعی که اتخاذ شده است به نظر نمی رسد که محمد رویانیان بخواهد شرایط کنونی خود را بیش از این به خطر بیندازد و بخواهد گل محمدی را حفظ کند که پس از شکست ها با توجه به رفتاری  که با مهدوی کیا داشته است از سوی هواداران پرسپولیس مورد غضب است.

** رویانیان دوباره کمیته فنی را فرا می خواند

کمیته پرسپولیس در ابتدای فصل گذشته در ارتباط با استخدام مربی تصمیم گیری کرد و چند ماه قبل نیز به اتفاق آراء ژوزه را برکنار نمود، هر چند پیش از آن نیز باشگاه تصمیم خود را گرفته بود.

با این وجود علی پروین در آخرین اظهار نظرش کمیته فنی را یک جورهایی کشک خواند، این در حالی است که شنیده می شود رویانیان قصد دارد کمیته فنی پرسپولیس را برای تصمیم گیری درباره مربی فصل بعد پرسپولیس تشکیل دهد تا به این ترتیب تصمیمات خود را برای افکار عمومی قابل قبول تر کند.

**مهاجرت ملی پوشان از پرسپولیس

تعدادی از ملی پوشان پرسپولیس که موقعیت خود را در تیم ملی در خطر می بینند برای ادامه حضور در این باشگاه مردد هستند، آنها برای حفظ موقعیت خود در تیم ملی تا به دست آوردن موقعیت برای بازگشت به تیم ملی در حال بررسی این مساله هستند که آیا از پرسپولیس جدا شوند یا نه. آنها به این منظور  قصد دارند، عملکرد باشگاه در فصل نقل وانتقالات بویژه در مورد انتخاب کادر فنی را مورد ارزیابی قرار دهند.

بعضی از مدیران و معاونان پرسپولیس امیدوارند با توجه به ناکامی پرسپولیس در رقابت های این فصل محمد رویانیان را برای تغییر سرپرست تیم متقاعد کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حالیکه به نظر می رسد یکی از مشکلات پرسپولیس درچند وقت اخیر عدم انسجام تشکیلات بوده است شنیده می شود که بعضی مدیران و معاونان باشگاه پرسپولیس از رهگذر عدم نتیجه گیری تیم در فینال جام حذفی شرایطی را فراهم آوردند که در سرپرستی تیم تغییراتی ایجاد شود، این در حالی است که به نظر می رسد رویانیان همچنان اعتماد کاملی نسبت به شیرینی دارد، بویژه که وی ابزارهای را برای تامین منابع مالی جهت تیمداری در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید