پرچم امیر تتلو: انتشار تصاویری از پرچم چهار رنگ تتلو در فضای مجازی با واکنش کاربران همراه شده است.

امیرحسین مقصودلو خواننده ایرانی با نام هنری امیر تتلو برای بار دیگر در فضای مجازی خبرساز شده است. او خود را شاه نامید و پرچمی مختص خود در نظر گرفت. پرچمی با چهار رنگ قرمز، سفید، سبز و آبی که در مرکز آن ستاره‌ای جلوه می‌کند. او تصاویر این پرچم را منتشر کرده است.

کاربران زیادی کار او را احمقانه می‌دانند و با تمسخر عنوان می‌کنند رفتار او به خاطر مصرف مواد مخدر گل می‌باشد.

اما برخی نیز با انتشار پرچم امیر تتلو خلاقیت او را تحسین می‌کنند و پرچم او را زیبا و باشکوه می‌دانند، آنها برای امیر تتلو آرزوی موفقیت و شادی می‌کنند.

جمعی از کاربران رفتار طرفداران تتلو را نامفهوم‌تر از رفتار خود تتلو می‌دانند و از حمایت‌های گسترده از تتلو متعجب‌ هستند.

پرچم امیر تتلو

بدل امیر تتلو

امیر تتلو آنقدر حاشیه دارد و خبر ساز است که هرچه بگوییم کم است. اما هوادارانش نیز همچون او گاهی خبرساز می‌شوند، ویدئویی از بدل او در فضای مجازی منتشر می‌شود.

شخصی با نام هادی، صورت خود را به گونه‌ای گریم کرد که شبیه امیر مقصدلو معروف به تتلو شود. او با آمادگی، ترانه‌ای از تتلو را خوانده و در صفحه خود در اینستاگرام منتشر کرد که کاربران بسیاری نسبت به این ویدئو واکنش نشان داده‌اند و برای او کامنت گذاشته‌اند. این ویدئو در سایت ویدئو کلوپ منتشر شده است.

کاربران بسیاری مهارت بدل تتلو را در اجرای بدون نقص تحسین کردند و او را شخصی با استعداد خواندند.

این کاربران عقیده دارند او به امیر تتلو عشق و علاقه خاصی داشته و با اینکه می‌دانسته او را مورد تمسخر قرار خواهند داد اما با اعتماد به نفس این ویدئو را منتشر کرده است.

این کاربران برای حمایت از او این ویدئو را در فضای مجازی نشر می‌دهند. اما تعداد زیادی از کاربران او را به خاطر ظاهرش مسخره می‌کنند و اقدام او را برای جذب فالوئر می‌دانند.

نظر شما در باره پرچم امیر تتلو چیست ؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید