پروژه های عمرانی هلال احمر اردبیل به بهره برداری رسید

با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور پروژه های عمرانی هلال احمر اردبیل در قالب پنج طرح امدادی، خدماتی و درمانی در سطح این استان به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل صبح جمعه در افتتاح همزمان این پروزه ها گفت: در سال جاری بالغ بر ۲۶ هزار متر مربع پروژه عمرانی توسط هلال احمر استان به بهره برداری رسیده است.

بهرام غیبی اضافه کرد: در سه سال اخیر ۳۰ میلیارد ریال بودجه اعتباری به هلال احمر استان اختصاص یافته که زمینه ساز تکمیل پروژه های مهم و ضروری این دستگاه اجرایی شد.

وی با بیان اینکه تکمیل پایگاه های امداد و نجات و مراکز درمانی، فرهنگی و ورزشی از جمله اولویتهای هلال احمر کشور است، تصریح کرد: پروژه های عمرانی افتتاحی نیز در این قالب بوده و می تواند فعالیتهای هلال احمر استان را توسعه دهد.

به گفته این مسئول ساختمان اداری، امدادی مشگین شهر در هزار و ۱۵۰ متر مربع با هفت میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال اعتبار و انبار امدادی بیله سوار در ۴۶۳ متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال از جمله مهمترین پروژه های افتتاحی در شهرستانها است.

وی همچنین مهمترین پروژه های مرکز استان را شامل ساختمان آنست در ۶۰۰ متر مربع و اعتبار دو میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال، باشگاه ورزشی در ۲۰۰ متر مربع با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و درمانگاه شبانه روزی، دندان پزشکی و مرکز فیزیوتراپی در ۱۹۲ متر مربع برشمرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد: در سالهای اخیر و بویژه در حادثه زلزله اهر هلال احمر اردبیل حائز رتبه برتر در مدیریت بحران بوده و ضروری است با فعالیتهای مختلف عمرانی، آموزشی و فرهنگی فعالیتهای این دستگاه اجرایی بیش از پیش توسعه یابد.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید